Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindenki lerondà...

Mit tegyek ha mindenki lerondàz? Már egész nap sírok annyira rosszul esik Bármit csinàlok mindenki ilyen velem

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem a világ vége. Tegyél meg mindent ellene. Élj egészségesen, sportolj. Sminkelj. Ha minden kötél szakad, keress sok pénzt, és plasztikai műtét. Nem a világ vége.
2018. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Marha egyszerű. Ne mások véleményétől tett függővé magadat. Légy autonóm személyiség. Ne add a közérzeted kulcsát mások kezébe.
2018. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Írj nekem privátban erről részletesebben egy ismerősöm is átesett ezen. Azt is írd le, hogy fiú vagy lány vagy. :)
2018. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos tetszeni fogsz, ne szomorkodj :c
2018. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ne törődj velük! Légy mindig ápolt és csinos! Finoman sminkelj, (gondolom lány vagy!) és a hajad is legyen mindig rendben.Nem írod,hogy mi a probléma, engem is lerondáznak néha, de olyan is volt,hogy egy napon megtörtént az is,hogy gyönyörű és ronda is voltam!!! Ennyire komoly az egész!
2018. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Mindig próbálj a legjobban kinézni; mások véleménye meg egyik füleden be-másikon ki. Ha teszel rájuk, megunják a cikizést, önmagad próbáld jól érezni. Örök mondás: "mindenki megtalálja a párját, ha más nem, a kerékpárját" :)
2018. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
NE foglalkozz olyanok véleményével akik nem a legközelebbi barátaid/ családtagjaid! Én is át esem ezen de egyszer erőt vettem magamon, mindent megtettem hogy szép legyek és szépnek érezzem magam! Az önbizalom nagyon fontos! Nem szabad hogy ennyire izgasson mások vèleménye! Ha akarsz beszelni irj privatban!
2018. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Messier 64 válasza:
Ismered a rút kiskacsa történetét? Mindenki szerint ronda kacsa volt, ja mert hattyú volt. de annak teljesen normális. Tudom te meg ember így is úgy is. Csakhogy ez a mese arról szól, hogy te ki vagy és mások minek látnak, vagyis helyesen ítélnek-e meg. És ha nem? Azért mert sokan mondják biztos igaz? Neked kinek a véleménye fontos? A tiéd, vagy az Övék? Ha szerintük ronda vagy akkor ne kérdezd meg a véleményüket. Ha ennek ellenére elmondják közöld mosolyogva: -Ez a te véleményed, de ki kérdezte?
2018. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon érdekes, mindenki happy end-ként ismeri, de én azt a változatot ismerem ahol szép lesz és télen megfagy xd
2018. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ninakrajcsik válasza:
Legyen önbizalmad! Ne törődj azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Engem is csúfoltak mivel szemüveges vagyok. Ne foglalkozz velük.ha mégegyszer csúfolnak csak mosolyogj rájuk mint akit nem érdekel(mert nem is érdekel). Mondogasd magadnak, hogy szép vagy és legyen annyi önbizalmad, hogy el is hidd magadnak. Szeresd önmagad! Az mindig beválik;)
2018. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!