Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szokás még karórát hordani a...

Szokás még karórát hordani a mai világban?

Figyelt kérdés
Ilyen okos-marhaságokat meg pulzusmérőket kivéve.

2021. márc. 25. 17:11
A kérdező szavazást indított:
igen, de csak drága órát, villogni
igen, praktikum miatt
nem nagyon
attól függ
nincs mobilom, így muszáj
53 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretek órát hordani, szerintem csinos. Egy nagyon régi karórám van amit az anyukám használt fiatalabb korában. Kicsit kopott már de szerintem még így is nagyon cuki :D
2021. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%
Nem nagyon,ugyanis teljesen funkció vesztett,ha hordanak is valamit az is leginkább ilyen jól kinéző divatóra,Magyarországon például sosem volt elterjedt divat az elit körében a presztízs óra,10-ből 9 embert vagyoni helyzettől függetlenül szemügyre veszel fingja nincs a komoly órákról,a lényeg hogy mutassa az időt,ha meg mégis arra szánja magát hogy vegyen egy drágábbat,akkor meg vesz egy májkölkórszt,szóval dióhéjban,nem nem szokás,komolyat meg pláne nem.
2021. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem az automata seikom. Valahogy lenyűgöz a mechanikus szerkezet, annyira összetett és mégis olyan simán, pontosan működik. Sok-sok nagyon okos ember kellett, hogy olyan végül legyen, amilyen. És még manapság is fejlesztenek ki új szerkezeteket.
2021. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Én nem érzem funkcióját vesztettnek a karórát, mert a telefonom nincs mindig kéznél és azon sokkal tovább tart megnézni az időt, mint rápillantani a karórámra. Egy 10+ éves legegyszerűbb digitális casio karórám van, presztízs- vagy divatértéke maximum annyi, hogy házilag készített csomózott szíja van már (a műanyagszíj mindig széttörik).
2021. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
85%
Szerintem egyre kevesebben hordanak karórát, én még igen, harmincas korosztály vagyok, megszoktam.
2021. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Okosóra?
2021. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Órát imádok hordani,kiskoromban nem szerettem.
2021. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Én valahogy nem tudom az okosórát a karórák közé sorolni. Számomra inkább egy csuklóra rögzíthető kütyü.


Egy karóra az én fejemben 15-20 év múlva is karóra. Gondolom egy mai okosóra 10 év múlva pont olyan lesz, mintha manapság vennél szemügyre egy Samsung Galaxy S1-et.

2021. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
85%
nem nagyon
2021. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Én 12 éves korom óta (5 éve) hordok karórát. Régebben csak azért hordtam, mert óra közben nem lehetett elől a telefonom. Mostanában inkább mert a tömegközlekedésen nem szívesen ások le a táskám mélyére, hogy megnézzem a telefonon az időt. Ha jól választassz órát, akkor pedig jó kiegészítő.
2021. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!