Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép SJP?

Szerintetek szép SJP?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, first world problem... :D Nézem a Sex és New Yorkot, ahol egy elvileg gyönyörű, bájos nőt játszik, aki folyamatosan jobbnál jobb pasikat kap meg.

Idegesít, hogy annyira nem illik ebbe a szerepbe, hogy már azon gondolkodom, hogy abbahagyom a sorozat nézését csak emiatt.

Csinos, kedves, kellemes a hangja, de az arca érdekes és kifejezetten csúnya. Nem tudja összerakni az agyam, hogy miért hívják őt állandóan gyönyörűnek a sorozatban. A másik három színésznő viszont tényleg szép.


2021. márc. 25. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Szép
Átlagos
Csúnya
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes feje van annyi biztos, én sem mondanám szépnek, sőt! Hosszú az arca meg az orra is, de a szépség lehet egy érdekes, szokatlan arc is.
2021. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teljesen átlagos arca van, még kifestve is. csúnyának nem mondanám, de nem egy különleges szépség az tuti. mint embert nem ismerem, nem nézem a filmeit
2021. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok vele, egyszerűen irritál, jó sorozat lenne, de nem bírom nézni... Most ez lehet, hogy hülyeség, de nekem ő rontja el az egészet.
2021. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!