Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire szép?

Hogy lehet valaki ennyire szép?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan, mint egy porcelánbaba. Minden vonása a helyén van.



2021. ápr. 6. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Orulok, hogy neked igy tetszik 😂

Nyilvan szep no, de nekem peldaul egyaltalan nem jon be, kapasbol tudok 10 szebbet mondani.

2021. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Smink, és nincs elhízva.
2021. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet smink nélkül fel sem ismernéd.
2021. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sok a smink, de valóban szép :)
2021. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Többen szóvá tettétek a sminket. Igazatok van, szerintem nincs szüksége rá, anélkül is nagyon szépek a vonásai. Van fent videó is, ahol látszik a natúr arca. Az a vélemény pedig valahol kicsit vicces, hogy attól szép, hogy nincs elhízva... 🙈 én sem vagyok, mégsem látom magam ilyen bájosnak.
2021. ápr. 6. 21:12
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem elég durva vonásai vannak egyébként és nagyon mű.
2021. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Genetika
2021. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincsenek durva vonásai. Egyedül az orra, ami picit kiáll, de nem lehet mindenki fitos orrú. Amúgy szép igen szerintem is.
2021. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Nezzetek meg a korabbi fotoit is, alaposan at lett alakitva az arca, a genetikahoz nem sok koze van a mostani kinezetenek. Ami nem baj, csak karosnak tartom, hogy olyan emberekhez hasonlitja magat az atlag instagram felhasznalo, akik szepeszeti beavatkozasok sorozatan mentek at ahhoz, hogy ugy nezzenek ki, ahogy.
2021. ápr. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyedül a felső ajka van feltöltve hyaluronsavval, mert aszimmetrikusnak találta, ebből nem is csinál titkot, többször írt már róla, illetve egy interjúban is szóba került. Előtte is szépnek találtam, de ha így magabiztosabb, akkor miért kifogásolnám? Bennem nem kelt művi benyomást ettől. Az összkép szerintem nagyon szép és harmonikus.
2021. ápr. 7. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!