Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más sem szokott parfümöket...

Más sem szokott parfümöket használni?

Figyelt kérdés
Hónalj dezodort alap, hogy használok, de mást nem szoktam, nem vagyok izzadós típus sem, úgy vagyok vele, hogy nadrágom kivételével kb úgyis minden megy a mosásba pl.

2021. ápr. 29. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem igazán használok parfümöt. Bár nálam ez a mosással nem függ össze, ezt a részt nem is értem... Ha fújnék magamra illatot, ha nem, akkor is kimosnám a ruháimat naponta.

Viszont mindenféle szagra elég érzékeny vagyok, és hiába tetszik egy parfüm illata, magamon nagyon gyorsan elkezd zavarni. Akkor is, ha kompatibilis a bőrömmel, és nem válik kellemetlenné rajtam. Egyszerűen zavar, hogyha van bármi szagom.

2021. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan, én is kicsit naturális vagyok a szagok illatok tekintetében magamon
2021. ápr. 29. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben én is kis “naturáliska” voltam.

Abban az időben, a gimiben rohangálva feleslegesnek éreztem, később viszont, - illetve mostanában, huszonéves fejjel egyre több olyan illatot találok, ami teljes mértékben illik a karakteremhez.

Ma már rengeteg finom édes, szexi, nőies kreációt tudhatok a kollekciómban és még ennél is több apró mintát. Persze, szigorúan csak annyit, amennyit szavatosság végéig el tudok használni.

Jó érzés, amikor megjegyzik, hogy mennyire jó illatom van.

Persze, a brutál erős, 24 óra után is extrém intenzív niche darabok mellett vannak “szellősebb”, diszkrétebb hatósugarú parfümjeim is. Hogy melyiket viselem, attól függ, hova megyek.

2021. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak dezodort használok. Sajnos elég izzadós vagyok, úgyhogy hiába kísérleteztem rengeteget a természetes, kevésbé káros házi deókkal, azok max otthonra jók, ha megyek valahova, muszáj az erős, bolti. De nincs igazán illatom, mivel csak golyósat használok, nem fújom be magam.

Eddig ezzel elvoltam, de úgy egy fél éve elkezdtek nagyon érdekelni a parfümök. Mivel fiatal vagyok még, nem is érzem magam kész nőnek, eléggé soknak érzem még magamon ezeket az erősebb nőies illatokat. Ráadásul sok közkedvelt illat rajtam keserű vagy uborkaszagú, vagy hervadt virág... :(

De már nagyon várom, hogy legyen időm egy jó kis szimatoló körútra, és valami kis kellemes visszafogott illatot ttalálnék, akár a mindennapokra. Egyelőre viszont csak a netet bújom, olvasok a témában sokat.

2021. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!