Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a körmömmel, ha...

Mit csináljak a körmömmel, ha nagyon gyenge, folyton beszakad és meg sem tudom növeszteni? Így felejtsem el a géllakot?

Figyelt kérdés

Műkörmöm volt pár évig, de úgy alakultak a dolgok, hogy végül úgy döntöttem inkább magamnak szeretnék géllakot csinálni a körmeimre. Viszont nagyon gyengék a körmeim és nem tudom őket még megnöveszteni sem, nemhogy még formára reszelni. Gyakorlatilag vagy le van vágva tövig vagy beszakad. Sosem volt hosszú körmöm és most sem szeretnék, de azért ez így nagyon csúnya és legalább az ujjbegyem végéig érhetne... Igazából géllakkal sem volt sokkal sokkal jobb (csak kipróbáltam, hogy hátha úgy meg tud nőni és akkor később meg tudom csinálni normálisan), még úgy is hajlott és egy-kettő szakadt is. Crystal Nails-es termékeket használtam, a 3Step gél lakkokat, a Compact Base Gelt (azt mondták ez pont gyengébb körmökre lenne jó), illetve a Mattever Matt Top Gelt.

Mit tudnék csinálni a körmeimmel?


2021. máj. 4. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

próbáld ki ezt

2021. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!