Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb olcsó svájci...

Melyik a legjobb olcsó svájci (swiss made) karóra?

Figyelt kérdés

Olyan svájci órát akarok venni, ami nem feltétlen ismertebb márka, sőt valami kis kézműves gyártó jobb lenne, aki nem annyira ismert, épp ezért olcsó karórái vannak, de megbízható szerkezet, nem valami műanyagokból építkező cucc. Swiss militaryra gondoltam, valahol olvastam egy cikket, hogx ez pont egy ilyen gyártó, de valaki meg leszólja, hogy gagyi a szerkezete. Más ilyen van?


Olyan max 100 ezer forintot szánnék rá.


2021. máj. 13. 18:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én amúgy valahol értem a gondolatmenetét a Rolex példát felhozó válaszolónak is. Ha azt nézem, hogy 200 ezret bukok rajta esetleg, de évekig volt cserébe egy 2-3 milliós órám, akkor végülis jogos, hogy ugyanott vagyok, mintha 200 ezerért veszek valamit, ami rajtam marad, mert nem fognak érte 200-at adni, 50-ért meg sajnálni fogom eladni. Ezen gondolatmenet alapján van benne valami, DE!!!:


1) Ehhez az kell, hogy legyen felesleges 2-3 millió forintom, amit nem tudok már hova tenni,


2) Vigyáznom kell rá, hogy karcolás ne legyen rajta, vagyis itt megállt a történet, mert nincs felesleges 2-3 millióm és napi szinten hordanám, vagyis akaratlanul is sérülhet. Ezért nem állja meg a helyét jelen esetben ez.

2021. máj. 16. 18:05
 22/23 anonim ***** válasza:
31%
Még egyszer, ha most kihozol egy Rolexet a szalonból akkor dupla áron azonnal el tudod adni. Ha nem éppen egy népszerűbb modell akkor is 150-170%-os áron. Ha van rajta pár karc, akkor is simán eladod 120%-150%-os áron tehát még mindig nyersz rajta, ha nagyon leharcolt akkor buksz pár százezret, de ahhoz kb kőművesnek kell lenned és melóban azt használni amit úgy sem fogsz. A többi nevesebb márkára már inkább amit írtál használod pár évig kicsit megkarcolod 200 ezerrel olcsóbban eladod és volt egy 3 milliós órád 200 ezerért. De ha jól választasz nem buksz akkor sem ha használod. Ennyi a lényeg. 2-3 millió ma már nem akkora összeg, meg ha simán bankszámlán tartod akkor is csak kevesebb lesz, tehát ennyi erővel belepakolhatod valamibe ami mondjuk értéktartó.
2021. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Oké, ha adsz 2-3 milliót, akkor veszek egy ilyen órát, eladom egy millióval drágábban, és visszaadom neked a 2-3 milliót, a különbözetet pedig megtartom.
2021. máj. 16. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!