Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arra jutottam hogy a kismell...

Arra jutottam hogy a kismell sokkal jobb, de most nem?

Figyelt kérdés

Én nagy mellű lány vagyok, de szerintem a kismell sokkal jobb, mint a nagy, mert :

- ha akarom van, ha akarom nincs, olyan szupermelleket lehet formálni kismellből, amilyeneket nagyból sohasem

- a kismellűeknek nem fáj a háta

- bármit sportolhatnak, nem rázkódik, nem megy le belőle

- melltartó nélkül is elmehetnek akárhová

- a kismell mindig fiatalos és divatos

- ha szülnek akkor szép és formás közepes lesz, nem hasig érő kinyúlt nagy

- a férfiak is jobban szeretik

- semmi gond nincs vele a világon

- a kismell olyan laza


a nagy pedig ennek ellenkezője. Én márcsak tudom 75 E-vel nehéz az élet, még nem lóg de majd fog egyszer, és majd szórhatom ki a pénzt mint a köles hogy kétgyerekután szépre csinálják.


szóval nem értem miért van egyes nőknek komplexusuk a kis mell miatt, ezerszer inkább lennék kismellű, ha nem milliószor én érdekesmód mindig a mellemre hizok.


Kismell a legjobb, meg a közepes, aztán a szilikonos és a természetesen nagy mell, ami picit lóg az a legutolsó. Nálam ez a sorrend nálatok?


2010. aug. 24. 08:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
a természetes nagymell nem tetszik a férfiaknak, és szerintem a nőknek sem, akkor meg minek irigylik. A természetesen nagy mell nem szép.
2010. aug. 24. 08:11
 2/25 anonim ***** válasza:
mindenkinek az kell, amilye nincs
2010. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
j
2010. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
de igen:)
2010. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
teljesen érthetetlen ez a nagymellmánia. a kisebb mell sokkal szebb, elfogadhatóbb. tehát minden kismellűnek: lányok ne ezen aggódjatok!
2010. aug. 24. 08:26
 6/25 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele

kicsi mellem van és örülök neki hogy kicsi,viszont szerintem a pasiknak a nagy mell jobban bejön

2010. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is a kis mellűek táborát gyarapítom. Nem vágyom én nagy mellekre, de annak örülnék, ha legalább egy kicsivel nagyobbak lennének a cicijeim, de a kis mell előnyeivel én is tisztában vagyok, és annak örülök, hogy vénkoromban sem fogja a térdem verdesni a mellem. :D


Egyébkét meg a pasik többségének jobban bejön a nagy mell, ez tény, de persze azért vannak olyanok, akik kifejezetten szeretek a mini ciciket. :)

De azt hozzátenném, hogy egy normális férfi, aki szeret, az nem fog azzal foglalkozni, hogy kicsi vagy nagy, lógós, vagy épp "parizer", szeretni fogja és kész. :)


A rangsor nálam valahogy úgy alakulna, hogy közepes mell, természetes (szép kerek, formás, de azért nem olyan hatalmas) nagy mell, kis mell, lógós, és végül a szilikon (mert nem szeretem a műcsöcsöket).

De a legfontosabb szerintem az, hogy a cici arányos legyen a testalkattal.

2010. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés férfi szemmel nézve.

Nem maga a mell mérete számít hanem a formája, ha kicsi az is állhat úgy mint egy afgán menekültnek, nem? Legyen formás, de elsősorban nem ez a meghatározó, hogy ki szexi. Az a lényeg, hogy a nő összességében nőies legyen. Bár ha kicsit fiús az sem gond. Szóval ááááá nem tudom! Egy nő nézzen ki jól azt kész!

2010. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem 70/B-s mellem van és 18 éves vagyok. Én nagyon szeretem a mellem, de néha az az érzésem, hogy a fiúnak az olyan mell kell mint amilyen a 18+-os újságokban van :/ Meg hallom nagyon sokszor, hogy nézd már mekkora melle van meg az ilyesmi hozzászólásukat tőlük ami pozitívum és jó lenne ha néha nekem is mondanák ezt :( Kivágott felsőket is szívesebben vennék fel.
2010. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

8:26-os vagyok

A kisebb mell tényleg jobban formázható.Nekünk kötelezően kellett úszásra járni elég sokszor a sulival,és szerintem e miatt is ilyen formásak a melleim.

2010. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!