Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arra jutottam hogy a kismell...

Arra jutottam hogy a kismell sokkal jobb, de most nem?

Figyelt kérdés

Én nagy mellű lány vagyok, de szerintem a kismell sokkal jobb, mint a nagy, mert :

- ha akarom van, ha akarom nincs, olyan szupermelleket lehet formálni kismellből, amilyeneket nagyból sohasem

- a kismellűeknek nem fáj a háta

- bármit sportolhatnak, nem rázkódik, nem megy le belőle

- melltartó nélkül is elmehetnek akárhová

- a kismell mindig fiatalos és divatos

- ha szülnek akkor szép és formás közepes lesz, nem hasig érő kinyúlt nagy

- a férfiak is jobban szeretik

- semmi gond nincs vele a világon

- a kismell olyan laza


a nagy pedig ennek ellenkezője. Én márcsak tudom 75 E-vel nehéz az élet, még nem lóg de majd fog egyszer, és majd szórhatom ki a pénzt mint a köles hogy kétgyerekután szépre csinálják.


szóval nem értem miért van egyes nőknek komplexusuk a kis mell miatt, ezerszer inkább lennék kismellű, ha nem milliószor én érdekesmód mindig a mellemre hizok.


Kismell a legjobb, meg a közepes, aztán a szilikonos és a természetesen nagy mell, ami picit lóg az a legutolsó. Nálam ez a sorrend nálatok?


2010. aug. 24. 08:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én 75/B-s melltartót hordok, max. egy számmal szeretnék nagyobbat, de ilyen hatalmasat nem szeretnék, mert barátnőmnek D kosaras van és nagyon fáj tőle a háta, meg lóg is. Szóval sok vele a gondja. Nekem nem nagy, de legalább szép kerek.
2010. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nekem 75B és hát egy kicsit azért szeretnék nagyobbat de amugy tul nagyot nem. :) és ha a pasiknak a nagy jönbe akkor se akarok nagyot nemérdekel:DD

16l

2010. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Na..én meg utálom a kis melleimet.:S Mit megnem adnék ha akkora lenne mint neked..:/
2010. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Látványra valóban a nagy mell tetszik a férfiaknak, hiszen jóból a minél nagyobb, több kell mindenkinek... Ahogy minket, lányokat is beindít egy nagy farok látványa. De ennek semmi köze a szerelemhez, pártaláláshoz. Szerintem igazatok van abban, hogy a közepes mell az, ami esztétikailag és kényelmileg is a legjobb. Nekem ilyenem van (75 B és C kosár közötti), és szép feszes, formás, egyelőre... Még nem folyik ki a ruhából, viszont a dekoltált ruhákban is szépen mutat, mert a megfelelő melltartóval teltebbé lehet tenni.

De az is érdekes, hogy az eddigi partnereim állandóan azt dicsérték a mellemen, hogy milyen szép formás, kerek, feszes és imádták fogdosni meg gyömöszölni. Tehát a férfiak a mell formájára, feszességére is felizgulnak, legyen az közepes vagy kicsi.

Szóval szerintem a kisebb-közepes mell a legszebb, legkényelmesebb. És tényleg sokáig kölcsönöz az embernek tinicsajos, hamvas külsőt.

2010. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Régebben én is azt hittem, amikor a barátnőm hatalmas mellét néztem, hogy bárcsak lenne nekem is olyan... aztán kezdtem rájönni, hogy a rendszeres bajlódás, hátfájás, lógás, deformálódás nekem nem érné meg, csak azért, hogy nagy mellel 10-zel több pasi nézzen meg a metrón iskolába menet, meg hogy munkások beszólogassanak stb.

Hiszen aki fontos és aki boldoggá tesz, olyan mellel szeret, amilyen nekem van, akkor miért kéne sok perverz bunkó figyelme, akik úgyis csak a mellem miatt bámulnának csorgó nyállal, amúgy szarnának a fejemre? Szóval az ember néha átértékeli a dolgokat.

2010. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!