Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arra jutottam hogy a kismell...

Arra jutottam hogy a kismell sokkal jobb, de most nem?

Figyelt kérdés

Én nagy mellű lány vagyok, de szerintem a kismell sokkal jobb, mint a nagy, mert :

- ha akarom van, ha akarom nincs, olyan szupermelleket lehet formálni kismellből, amilyeneket nagyból sohasem

- a kismellűeknek nem fáj a háta

- bármit sportolhatnak, nem rázkódik, nem megy le belőle

- melltartó nélkül is elmehetnek akárhová

- a kismell mindig fiatalos és divatos

- ha szülnek akkor szép és formás közepes lesz, nem hasig érő kinyúlt nagy

- a férfiak is jobban szeretik

- semmi gond nincs vele a világon

- a kismell olyan laza


a nagy pedig ennek ellenkezője. Én márcsak tudom 75 E-vel nehéz az élet, még nem lóg de majd fog egyszer, és majd szórhatom ki a pénzt mint a köles hogy kétgyerekután szépre csinálják.


szóval nem értem miért van egyes nőknek komplexusuk a kis mell miatt, ezerszer inkább lennék kismellű, ha nem milliószor én érdekesmód mindig a mellemre hizok.


Kismell a legjobb, meg a közepes, aztán a szilikonos és a természetesen nagy mell, ami picit lóg az a legutolsó. Nálam ez a sorrend nálatok?


2010. aug. 24. 08:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg engem nagyon de nagyon nem érdekel.Nincs nagy mellem, de nem is akarom hogy az legyen.Aki csak két mellet lát bennem az le van sajnálva.Nem érdekel a férfiak véleménye.Túl nagy hangsúlyt fektetnek erre a témára.

25/L

2010. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kismellű lány vagyok, és szeretem, hogy kicsi, de azért részben amiket irtál az cáfolható. "Ha akarom van, ha akarom nincs" Hát szerintem egy nő, se szeretné, hogy úgy tűnjön, hogy ne legyen melle... Hidd el, mi kismellűek rengeteget szenvedünk azzal, hogy milyen ruhát, melltartót kell hordani úgy, hogy még természetesen hasson, de azért látszódjon is valami. Melltartó nélkül meg nem mehetünk el kb sehová, egy minket is zavar ha rázkódik (még ha nem is lehet olyan rossz, mint a nagynál), de a mellbimbó is látszik a póló alatt,ami úgy már nem szép, tehát mindenképp kell meltartó.

Az, hogy a kismell divatos, meg, hogy a ruha jobban mutat rajta megcáfolnám...egy fűző vagy egy mélykivágású felső sokkal jobban mutat 1 nagymellű nőn, mert ezeknél a szabásoknál a kismellűek esetén rögtön látszik, hogy nincsen ott semmi.

Az, hogy a férfiak jobban szeretik megint relativ, olyan , hogy kinek mi jön be... spanyolszexelni pl már nem lehet kismellekkel!

Én egyébként a közepes mellre voksolok, de elfogadtam és megszerettem a kismelleimet. A nagy mell szerintem nagyon szép tud lenni, de rengeteg nő egyszeerűen nem tudja viselni. (mintha csak nem tudná elfogadni, hogy nagy). Aztán előnytelen melltartót, ruhákat hordanak, amiben a mellük is annak hat, rossz a tartsásuk stb...

Jah, azt meg lehagytam, hogy egy kiadós fogyókúra után a kismell is lógós lesz. Erre találták ki a mellápolóolajokat, feszesitőket, amiket természetesen a nagymellűek is használhatnak.

2010. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

De most szerintem nem! :)

Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Sokan olyat akarnak, ami nekik éppen nincs. Mint a göndör vs egyenes haj.


Nekem nagy, és tetszenek a kis mellek. Szeretnék is olyat. Ha kicsi lenne, utálnám és nagyot szeretnék. Ebben biztos vagyok :)Ami éppen nincs.... az kell. Nem általánosítok, lehet, hogy csak én vagyok ilyen hülye :)

2010. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9:00 Egyetértek veled!Szerintem ez a melltéma ugyanolyan mint a férfiaknál a farokméret. Komolyan teljesen mindegy mekkora mert valószinű nem abba szeretek bele. Persze a kis tini fiucskák nagyban bujják a Playboyt és azt hiszik csak az a szép amit ott látnak, de ezt szerencsére kinövik (jóesetben).A kérdésre válaszolva szerintem a n ők szemszögéből a kicsi mell a jobb, mert valóban kényelmesebb, nincs vele annyi baj, a legtöbb esetben könnyebb öltözködni.
2010. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sajnos én tapasztaltam, h a férfiak a nagymellt sokkal jobban szeretik..
2010. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én is nagy mellű vagyok, és utálom, főleg, hogy még csak 13 éves vagyok, de már 80/D-E a mellméretem.. Igaz, hogy még formás meg minden, és a korombeli fiúknak is ez jön be, de én ki nem állhatom.. :(


13/L

2010. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyet értek a kérdezővel, bár nekem amolyan "kellemesen férfimarokba illő" a méretem, szóval nem volt rossz tapasztalatom párkapcsolati téren a mellem miatt, mégis inkább azt kívánom, hogy inkább ne lenne ennyi se. (Amúgy C-s a kosárméretem.)

Legelőször is azért, mert ugye csinálni könnyebb, mint eltűntetni, másodszor pedig azért mert nagyon ingadozó a súlyom és tiszta striha, meg lóg is hiába sportolok. :(

De abban úgy látom elég nagy az összhang, hogy nem a mellmérettől függ a pártalálás. :)

22/L

2010. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

öhm a C-s csoportok a nagymellűekhez tartoznak? mit gondoltok?

az enyém is C és sportmelltartóval simán ugrálhatok is vele

2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15%

most nagyon elszúrtad a kedvem...remélem büszke vagy magadra...már nagyjából megbékültem a mellemel erre te jösz most ezzel.Hát gratulálok!!!!:(

16/L

2010. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%

Én egyetértek veled kedves kérdező.Nekem 75C-s mellem van, és nagyon nagyon utálom.Idegesít röpiedzésen, idegesít focin, és az RSG-t is abbahagytam, mert nagyon zavart, hogy mindenki ilyen kis vékony, melletlen én meg ott döngetek a saját nagy kannáimmal.Van hogy már a melltartó-sportmelltartó párosítás sem elég, és a mellettem futó szájából kell kiszedni, és roppant kellemes tud lenni, mikor focibíró asszisztensként beüvöltik a pályára hogy mi van döng-döng...

Egyébként meg nekem tök nem arányos, mert vékony vagyok, mindenből kifolyik, és az egyik bimbóudvarom akkora mint az egész mellem.Egyszerűen undorító, de betöltöm a 18-t és leszivatom, és akkor majd lesz virulás, és lehet rendesen sportolni:)

L16

2010. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!