Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzódnak a férfiak a vékonyab...

Vonzódnak a férfiak a vékonyabb nőkhöz is?

Figyelt kérdés
Vékonyabb lány vagyok, egész életemben az voltam. Nagyon kicsik a melleim és a csípőm se nagyon széles. Fog valaha vonzódni hozzám így bárki is? Emiatt utasítottak már vissza, és csomón helyen azt írták, hogy aki azt mondja, nem a nagyobb fenekű lányokat preferálja, az hazudik (és csak próbál kedves lenni). Évek óta nem tudok hízni, de ez lenne az egyetlen megoldás?

2021. máj. 20. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek mas az esete, biztos sokan vannak akik szeretik a te alkatodat is
2021. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy nagy mellű és nagy fenekű lány vagy közted kellene választanom, akkor téged választanálak. Sosem voltam a nagy mellek, főleg az óriás fenekek kedvelője, a vékony lányokat kedvelem. Mindenki mást kedvel, vannak akiknek nem tetszesz, vannak azonban sokan, akiknek meg igen. Bízom benne egyszer én is találok olyat, aki elfogad engem olyannak, amilyen vagyok, az évek azonban erdménytelenül telnek. Egy lánynak mindig több esélye van valakit találnia. F
2021. máj. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
??? A férfiak jelentős többségének mindegy, hogy nézel ki, csak lyuk legyen a lábad között. Ezt jól jegyezd meg.
2021. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!