Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg nem zavaró...

Fiúk, tényleg nem zavaró számotokra az állandó fogszabályzó egy csajon?

Figyelt kérdés
2 hete van barátom,vele az elején közöltem,hogy állandó fogszabályzóm lesz azt mondta nem zavarja de mégis annyira félek,hogy azt mondja inkább hagyjuk egymást miután meglátja(holnap lesz felrakva de azt mondta h ettől még találkozzunk ahogy felrakták utána..)de én annyira taszítónak tartanám ha pasi lennék..és nagy pofáraesés lenne számomra ha emiatt hagyna el..úgy érzem, hogy kezdem megszeretni.
2010. aug. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj ne aggodj:) Nem lesz semmibaj, nem olyan vészes ahogy azt te gondolod:) nem a fogszabályzo miatt szeret vagy nem szeret hanem magad miatt:) nyugi nem lesz baj
2010. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt állandó fogszabályzóm, meg azalatt pasim is, nem is egy. Az egyik egy hónap után vette észre, hogy van nekem, és neki nagyon bejött, mert azt mondta, diáklányos és szexi. Én sem akartam elhinni, de úgy látszik buták vagyunk. Ja és sztem ne rögtön utána találkozz vele, miután felrakták, mert fájni fog borzasztóan, ahogy húzza a fogaid, és nem fogsz tudni beszélni meg enni, legalábbis csak csökkentett üzemmódban, szóval kell idő, míg megszokod. Az első pár nap kemény lesz :S Csak pépes kaja, meg ilyenek. A pasi miatt meg ne aggódj. És két nap pihi otthon, szigorúan punnyadás, hidd el, rád fog férni! Na de nem akarlak megijeszteni nagyon, nem úgy fog fájni, mintha a fogad húznák, hanem pár órával utána, amikor el kezd dolgozni a fogszabályzó, és húzni fogja. Szóval a fogorvosi székben nincs mitől tartanod. Minden jót csajos!
2010. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat,kicsit megnyugodtam!Rendben akkor lemondom a találkát nem akarom h olyan állapotban lásson főleg nem ilyen rövid idő után.
2010. aug. 25. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
10ből 9 fiú bánná ha levennék a fogszabit a barátnőjükről:D szal no para:D
2010. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!