Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi rólam a vélemén...

Szerintetek mi rólam a véleménye másoknak?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy a kinézetem alapján milyennek tartnak mások. Szimpatikusnak e van sem, meg másokhoz képest milyen a kinézetem átlagos-átlag alatti vagy feletti. Fiú vagyok és az is érdekelne hogy a lányoknak mennyire jövök vagy nem jövök be.

Meg 24 éves vagyok, és szerintem nem nézek ki ennyinek. Ez is érdekelne hogy Ti mennyinek gondoltok.


Aki szeretne segíteni, azt megköszönöm. Privátban elküldöm a képet.


2021. jún. 18. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem küldheted
2021. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is küldhetsz képet

20l

2021. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldheted
2021. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is😊
2021. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek a véleményemmel, igyekszem kicsit pazichológiai irányból megfogni a dolgokat majd.
2021. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Megkaptam a képet. De én korábban már írtam neked egy hasonló kérdésednél. És semmi változás nem történt azóta... 🤔 másik kép, de ugyanazok a gondok
2021. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is küldhetsz nyugodtan:)
2021. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet.
2021. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!