Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Automata vagy kvarc?

Automata vagy kvarc?

Figyelt kérdés

Szeretnék a közeljövőben vásárolni egy karórát, viszont nem tudom, hogy milyen legyen.

Pro és kontra érvek érdekelnének, mások tapasztalatai érdekelnének.

Világ életemben a pilóta órák, a bőrszíjas kronográfok tetszettek, mindig is ebből a típusból voltak óráim. Jelenleg is ilyen van, egy Casio Edifice.

Viszont egy ideje nagyon tetszenek a búvár modellek (a Rolexnek sikerült meginfluencerkedni). Nyilván nem Submariner, de valami hasonló búvár jöhetne szóba. Azonban kicsit félek az automatától, főként a szerviz miatt, hogy azt hol lehetne megejteni, ahol tisztességes munkát is végeznek. Valamint nem tudom mennyire kényesek, mennyire nagyon kell rájuk vigyázni. Hozzáteszem, hogy nem pesti vagyok, elég messze is lenne csak a szervizert felmenni.

A kvarcokkal viszont az a bajom, hogy egy normális márka-modell, ami tetszene is 100k fölött van, és akárhogy is nézzük, akkor is egy elemes óra, sok esetben olcsó szerkezettel, hiába a márka meg a külcsín. A kronográfokat pedig már unom is kicsit, így jobb lenne valami dizájn váltás.

Mik a tapasztalatok az automatakkal, esetleg hogyan vélekedtek a 100 ezer környéki kvarcokról?



2021. júl. 5. 11:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp ragodtam ezen a kérdésen. Bar nekem az omega seamasterek tetszenek
2021. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!