Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szilikon piercing első ékszerk...

Szilikon piercing első ékszerként fülbevalóhoz?

Figyelt kérdés
Most csináltattam új lobe piercingeket és szilikon szárú ékszert tett bele a srác. Sok helyen olvasom hogy ez mennyire nem jó friss piercinghez. Eddig akárhol voltam mindig orvosi fémet kaptam. Meg kéne ijednem, vagy minden oké? Mikor tanácsos kicseréltetnem őket orvosira?

2021. júl. 5. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
42%

Nem szokványos és attól függ.

Nem mindegy, hogy milyen műanyag amit te szilikonnak mondasz. Vannak kifejezetten antiallergién bioplastnak hívott műanyagok, amit szintén jók első ékszernek is. Viszont vannak a pv alapú műanyagokból olyanok, amik nem jók. Van, akinek az orvosi fém sem jó, mivel nikkeltartalma ingerli őt, míg van, akinél a krómtartalom okoz gondot. Ezért is jó a tényleg titánból készült (nem bevont, nem titán-acél, hanem titán) ékszer. Akinél az allergiát vált ki, annál még maximum a platina, de az inkább mondjon le a piercingekről.

2021. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!