Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki valami tanacs? Nagyobb...

Valaki valami tanacs? Nagyobb fenek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon onbizalomhianyos vagyok, utalom magam gyulolom. Egy honap mulva megyunk tengerre a csaladommal es a baratommal, feltem a tukorbe nezni de felvettem a furdoruham es konkretan azokta sirok. Nincs fenekem, lapos vagyok, nagyon pici es lapos de mégis van rajta háj kerlek segitsetek hogy nagyobb lehessen. Mondhattok egesseges vagy akar egessegtelen megoldast de barmilyen uton is de elszeretnem erni hogy nagyobb legyen a fenekem mert erzem hogy nem leszek kepes levenni a ruhaim..ne kritizaljatok csak segitsetek kerlek

2021. júl. 5. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Először is fejben kell helyrerakni a dolgokat, aztán a testet - szerintem. Látható a helyesírásodból, hogy nem csak önbizalomhiány van itt. Kicsit okosodj, ahhoz hogy jobb legyen az alakod, ahhoz meg sportolj - akár csak valami fitnessz appos, vagy Youtube videós cuccot (kezdésnek az is megteszi pl Pamela Reif)
2021. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

1 hónap alatt nem fogsz elérni változást, mert lehetetlen - ha ennyire egyszerű lenne az izomnövekedés, akkor mindenki, aki akar, ki lenne pattintva rövid idő alatt (maradjunk a natúr vonalon). Az idei nyárról már lecsúsztál, viszont ha most elkezdesz valamit csinálni, meleltte szépen kajálni, akkor már jobban fogod érezni magad a bőrödben. Egyébként javaslom ennek a két cikknek alapos átolvasását: [link]

[link]

2021. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
90%

Sajnos #1el kell egyetértsek.


Semmilyen normàlis megoldàs nincs arr,h ennyi idő alatt megnöveszd.


Ha meg önértékelési gondod van (és van), akkor anyuék még simàn kérhetnek egy pszichomókusnàl időpontot.


Ha az egyszerű, olcsó megoldàst szeretnéd: kevesebb instagram.


Igazàn nincs mit, az első 20perc ingyen van.

2021. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ez nem egy hónap alatt fog megoldást jelenteni, de kezdj el edzeni és helyesen táplálkozni.

Rengeteg tippet tudsz találni az interneten.

2021. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%

Edzz minden nap, heti 1 vagy 2 pihenőnappal. Ne csak a fenekedre fókuszálj, végezz hasizom és egyéb gyakorlatokat is. Youtubeon angolul rákeresve rengeteg videót találsz, de biztos van magyar is. Nagy változást nem fogsz elérni egy hónap alatt, de az önbizalmadnak biztosan jót tesz és a nyaralás után is folytathatod az edzést. Így jövőre már biztos nem lesz ilyen gondod.

A strandoláshoz pedig viszelhetsz vékony pamutsortot is, ha abban jobban érzed magad, de bikiniben sem fogsz zavarni senkit.

2021. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tengerbe mész, ússzál, érezd jól magad, ne a külsőddel foglalkozz... :) Élvezd ki a nyaralást.

Ha egészségtelenül sovány vagy, akkor menj orvoshoz, hogy ne veszélyeztetsd magad, bár ezekkel a mondatrészekkel

"Nagyon nagyon onbizalomhianyos vagyok, utalom magam gyulolom"

"de felvettem a furdoruham es konkretan azokta sirok"

egy pszichológust is ajánlanék, testképzavarnak hangzik. Ha nincs is nagy gondod, akkor is tud segíteni abban, hogy megszeresd magadat. ^^


Akinek valóban kicsi a feneke, de rendben van az önértékelése, az nem akad ki miatta ennyire, tudja, hogy a külső nem minden, az is lehet, hogy csak túl nagy hatással volt rá a média, és az élmény a lényeg a strandon. Ha a barátoddal mész, azt jelenti, hogy amiatt se kell aggódnod, hogy tetszel-e a fiúknak.

2021. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!