Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fél év alatt sokat változhat...

Fél év alatt sokat változhat az arc fiatal felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. KB 1éve elkezdtem edzeni rendszeresen mert elég vékony voltam kB 62kg 180cm.(ekkor 16 és fél éves voltam) ez alatt az 1ev alatt sikerült felszednem 11-12 kg-ot aminek örülök mert javareszt izom igaz nőttem is azóta 5cmt.Viszont ami elszomorit és ha ezt tudom nem is kezdtem volna el edzeni vagyis biztos nem ennyit(tényleg nagyon sokat nyomattam főleg online oktatasba) azaz hogy nagyon megvaltoztam arcra. Ami nagyon elszomorít mert elég helyes gyerek voltam. Most viszont kiszelesedett az arcom és olyan mintha kicsit pufi lenne pedig tükörben nem látom magamon de képeken viszont igen és a környezetembol is már szóvá tettek páran valaki azt mondja jobban áll valaki azt hogy nem. Anyukám szerint például semmit nem változtam. :D. Az a kérdésem hogy ilyen rövid idő alatt (fél éve még ugyanúgy néztem ki mint azelőtt) változhat ennyit az arc vagy pedig az edzés állhat a háttérben?

Tudom hogy nem ez a világ legfontosabb kérdése de tényleg zavar és kíváncsi vagyok a hozzáértők véleményére.



2021. júl. 8. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, változhat. Szomszéd srác ugyanígy volt... kár érte,mert nagyon helyes arca volt, most borzalmas.
2021. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!