Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 175cm 71 kg normális, hogy...

175cm 71 kg normális, hogy kéne változtatni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, most megyek gimibe, szeretnék kicsit jobban kinézni. 71 kg vagyok, a bmi index szerint 23%os a testzsír százalékom. Szeretnék egy kiedzett, viszonylag jó testet a maradék időből kihozni. Étkezésre figyeljek oda? Diétáztak? Fogyókúrázzak? Edzések hogy legyenek? A nyár minden napján tudok edzeni. Ha ne is fogyókúràzzak, mert ilyen fiatalon nem ajánlott, akkor hogy veszítsek a testsúlyomból mozgással?( ez alatt azt kérdem, hogy ideális-e a testsúlyom) Naponta kb 2700kaloriát kéne bevinnem az oldal szerint.

2021. júl. 11. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy fogynom kéne, vagy már kezdhetek edzeni?

És miket kéne egyek? 200g kenyeret eszem, ezt barnakenyérrel próbálom kompenzálni.

2021. júl. 11. 10:46
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze a kenyér mellé mást is, de úgy tudom, hogy a kenyér nem olyan jó.
2021. júl. 11. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Kenyeret helyettesítheted teljes kiőrlésűvel, magossal esetleg.

Egyel több gyümölcsöt, zöldséget izom építéshez a fehérjék fontosak, de szerintem első sorban ne vegyél kiegészítőket.

Sok van pl csirkében, túró, vagy fehérjés joghurt is.

Mindenképp ajánlom a yazio alkalmazast ahol tudod nézni a kalóriákat.

2700 nekem soknak tünik, de növésben lévő fiú vagy, szóval talán mégse. (Lehet csak azert mert lány vagyok és sose ehetnék ennyit :D)

Arra is figyelj, hogy az izom is súly. Ne teljesen a mérleg befolyásoljon, hanem inkább a tükör, kinézet.

Szerintem simán elkezdhetsz edzeni rendesen, egyáltalán nem sok hozzá a súlyod.

A testzsír százalékot online megmondani lehetetlen, mert az nem életmódtól függ meg súlytól. Lehetsz 75 kiló csupa izom, de 75 kiló és csak zsír meg persze a köztes is.

Szerintem simán menni fog.

Minél több izmod van annál gyorsabban megy, de ne csak erősítő edzéseket csinálj szerintem

2021. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 177 cm-hez vagyok 61 kiló. Nyáron szedtem fel 6 kilót (Szándékosan) mert nagyon vékony voltam, most is az vagyok, de edzés mellett már nem olyan könnyű a hízás.
2021. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!