Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat...

Miért lett ekkora divat lenézni, leszólni azokat a nőket akik nem túlsúlyosak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy az egészségesen vékony (tehát nem anorexiás, csak simán karcsú) nőket egyre többet kritizálják. Ott van pl. Gal Gadot, egy gyönyörű, kecses, fitt, szép karcsú nő, abszolút semmi gond nincs az alakjával, mégis állandóan fikázzák hogy csontváz meg gebe meg fogpiszkáló meg hasonló megnyilvánulások. Pedig egyáltalán nem egy csontkollekció, csak magas és karcsú, ennyi, pont szép.

Nem értem, miért kell a karcsú nőket bántani? Sokkal szebbek és egészségesebbek mint akik el vannak hízva.



2021. júl. 14. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ki fikázza őket?
2021. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Tévedés. Pont fordítva van ez.

Legfeljebb csak az irigyek szidják a vékonyakat.

2021. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Legutóbb Dallos Bogi egy posztja alatt láttam negatív kommenteket ezzel kapcsolatban, de ott tényleg minden ín, csont kiállt/látszott. Nyilván ez nem mentség a body shamingre, de nem szebb látvány, mint egy husibb nő (aki szintén kap kritikát).


Nem hiszem, hogy a vékonyakat többet kritizálják, mint a teltebbeket, neked csak azért tűnik fel ez jobban, mert számodra a vékonyak a szebbek, ezért zavaróbb, hogy mások számára miért nem azok.

2021. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Gal Gadot tényleg pont egy semmirevaló gebe. Se eleje, se hátulja. Egyébként nincs gondom se a vékony, se a duci lányokkal, de azért valami formája azért legyen már.
2021. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Abszolút nem divat. És fordítva sokkal gyakoribb is.
2021. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Divat? Incelek, meg felhízott nők csinálják, de azokat meg ki nem kulázza le?
2021. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Mindig is volt olyan akinek tetszett és nem tetszett. Nézd meg hány embernek tetszik, dobnak egy likeot és ennyiben ki is merült. Meg amúgy se értem mi vesz rá valakit, hogy oda írja, kifejezze milyen csúnya. Nekem bárki bármit mond, a vékony alak szép és érdekes módon, ha látok egy teltebb/kövérebb lányt, nem írom oda, hogy jó csúnya, egyen már kevesebbet és hasonlókat. Szerintem van itt irigységtől kezdve minden is. Manapság mindenkit fikáznak, bárhogy nézel ki, megjelennek ezek az emberek.
2021. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Engem lekövéreznek simán 60 kilóval. Miről beszélünk? Az 54 kilós barátnőm felszedett pár kilót szülés után, férje és környezete rögtön oltogatni kezdte.

Maximum a facebook-on megy a fat acceptance dolog 8ami messze nem az amiről írtál), a valóságban itthon már plusz 10 kilóval is lekövéreznek jóval dagadtabb férfiak és láncdohányos nők oktatnak ki arról, hogyan kell egészségesen étkezni a kiskegyed szerint.

2021. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

#8

Azért nagyon nem mindegy, hogy ahhoz a 60 kg-hoz hány centi társul, mert pl. 170 centihez ez nem kövér, viszont egy 155-160 centisnek már azért nem a vékony kategória.

2021. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nem vékony, hanem egy teljesen egészséges testalkat. Milyen borzasztó, így már érthető, miért kell beszólogatni miatta!4!4!4!
2021. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!