Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiatal férfina...

Szerintetek egy fiatal férfinak illik a strandra leszedni a dús mell és has szőrét? Lányként kérdem.

Figyelt kérdés

Szerintetek? Én lány vagyok, a páromról(23 éves) van szó. Szerinte felesleges, szerintem meg minden fiatal szedi strandra. Ne legyen félreértés, nekem megfelel így is, csak ő fogja hülyén érezni magát ha körülötte mindenkinek szőrtelenített a terület.

Vékonyabb testalkatú, nem kigyúrt srác elég sok mellkas szőrrel. Nos, én így szeretem, de strandra azért illik leszedni, nem?


2021. júl. 14. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Én se szedném ha normálisan nőne, de mivel "foltos" és elég hülyén néz ki ezért inkább leszedem.

Amúgy ha lenne csajom és neki jó lenne úgy akkor telibesz**nám hogy másoknak mi a véleménye róla.

2021. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen töle függ, ahogy neki jó.Szerintem legalább annyian vannak strandokon szörösen, mint szörtelenítve
2021. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Kismilliószor lett itt már kitárgyalva, hogy a testszőrzet nem illem kérdése. Leginkább az aktuális divat határozza meg, és nagy a szórás egyéni ízlés tekintetében.
2021. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Ritkítsa meg. Én hátamon, tarkóm alatt, vállamon leszedem strand előtt mert foltokban össze vissza nő.
2021. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne szedje le, ha nem muszáj, mert vastagítja a szőrt ez a metódus.
2021. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Inkább ne, mert nagyon kellemetlen mikor az apró sörték kezdenek kinőni. Bár attól is függ, hogy mivel szedné le. Ha borotvával, akkor onnan kezdve 3-4 naponta lehetne újraborotválni.Én próbáltam, de köszönöm soha többet. Talán kisollóval inkább, de az meg elég hosszadalmas.
2021. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Jó, persze, nem illem kérdése, de én se megyek ki szőrös lábbal meg bikinivonallal a strandra, attól, hogy télen a páromat nem zavarja, hogy nem szedem olyan sűrűn :D
2021. júl. 14. 22:47
 8/21 anonim válasza:
82%

Nem. Baromira nem várnám el senkitől. A férjemnek is szőrös, de engem nem zavar, sőt, inkább az zavarna, ha a leszedéstől szúrna a borostája. Szerintem nem korrekt dolog elvárnod tőle, hadd csinálja, ahogy neki jó. Ha őt nem zavarja mások véleménye, akkor hadd döntse el ő.

Egyébként is, szerintem túlzásba viszik az emberek azt, hogy "mit fognak szólni!"

Nem azt mondom, hogy lehányt fejjel menjünk emberek közé, de ne is görcsöljük már szét magunkat, csak mert nem a címlapról jöttünk le.

2021. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Engem az zavarna, ha le akarná szedni a párom.
2021. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon sokat járok strandra. Azt látom,hogy egyre többen leszedik a szőrt. Nyilván nem elvárás, de aki sokat strandol, napozik, azoknak a többsége leszedi.
2021. júl. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!