Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiatal férfina...

Szerintetek egy fiatal férfinak illik a strandra leszedni a dús mell és has szőrét? Lányként kérdem.

Figyelt kérdés

Szerintetek? Én lány vagyok, a páromról(23 éves) van szó. Szerinte felesleges, szerintem meg minden fiatal szedi strandra. Ne legyen félreértés, nekem megfelel így is, csak ő fogja hülyén érezni magát ha körülötte mindenkinek szőrtelenített a terület.

Vékonyabb testalkatú, nem kigyúrt srác elég sok mellkas szőrrel. Nos, én így szeretem, de strandra azért illik leszedni, nem?


2021. júl. 14. 22:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Szintén, engem is az zavarna ha le akarná szedni.
2021. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

Csak hogy legyen egy akit szívesen lepontoznak.


Szedje le teljesen mert a szőrnek már nincs funkciója, mivel ruhával védekezünk a hideg ellen.

Az hogy sok fhaszi szőrös az a lustaságát fedezi azzal hogy egy férfi szőrös.

Elég nagy baj van ott ha csak a szőr miatt férfias egy férfi.

Szerintem ápolatlan benyomást kelt, nem elég csak letusolni aztán ágyő, férfi vagyok, mert ez nagyfokú lustaság és igénytelenség.

Én az egész testemet letudom epilálni akkor másnak is van rá ideje csak szakítani kell rá.

2021. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
12 Igaz, téged csak lepontozni lehet azért amit írsz.
2021. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%

13!

Elvan a hülyegyerek ha játszik, nagyobb örömötök sosem legyen :)))

2021. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
14 és még te beszélsz? Nem is tudom ki a hülyegyerek? 😄🤔
2021. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

Pedig valahol igaza van állapisátokmeg :D nicknevű válaszolónak.

Írom ezt úgy, hogy a férjem is szőrös. De a nőknek rendszeresen kell mindenféle fájdalmas beavatkozást csinálnia, mert egy pihés kar vagy láb miatt is már megszólják..a magyar férfiak zöme meg tényleg arra hivatkozva igénytelen, hogy csak egy fokkal kell szebb lennie az ördögnél. Közben meg a nőket minden szarért szétszedik külső-ügyileg.

Várom én is a nullázást.

2021. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

15.


Te csupán elvből utálsz engem, nem is gondolkodsz mikor a pirosat nyomod, csak veled legyen megegyező a véleménye valakinek csak az számít, de hogy miben is az már lényegtelen.

A 16-os használja az eszét veletek ellentétben, pedig szerintem neki is nehezére esett nekem igazat adni!

2021. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
16 Megkaptad
2021. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

"Szedje le teljesen mert a szőrnek már nincs funkciója"


A kopasz nőkre is buksz? És nem, nem arra gondoltam, szó szerint értsd.

2021. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"De a nőknek rendszeresen kell mindenféle fájdalmas beavatkozást csinálnia"


Na de miért kell? Mert mi nők hagyjuk, hogy annak alapján ítéljenek meg bennünket, hogy szőrös-e a hónaljunk, vagy sem. Mert vannak, akik képesek 38 fokban hosszúnadrágot felvenni azért, mert nem elég hosszú még a szőr a lábukon a gyantázáshoz, de már nem olyan, mint egy újszülött feneke. Én sem megyek ki szőrös lábbal az utcára, de nem is tartom sem lustának, sem igénytelennek azt, aki azt választja, hogy marad természetesen, vagy nem zavarja különösebben, ha két gyantázás között látszik a szőre. Nem vagyunk egyformák, el kellene fogadni. Nemrég olvastam, hogy az emberek jelentős része csak max heti 1x fürdik, fehérneműt több napig hord, ágyneműt akár egy hónapig is használ mosás nélkül. Na az igénytelenség és lustaság. (Nekem mondjuk egy férfi legyen szőrös, a csupasz csigáktól kiráz a hideg, de ez az én személyes ízlésem.)

2021. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!