Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiatal férfina...

Szerintetek egy fiatal férfinak illik a strandra leszedni a dús mell és has szőrét? Lányként kérdem.

Figyelt kérdés

Szerintetek? Én lány vagyok, a páromról(23 éves) van szó. Szerinte felesleges, szerintem meg minden fiatal szedi strandra. Ne legyen félreértés, nekem megfelel így is, csak ő fogja hülyén érezni magát ha körülötte mindenkinek szőrtelenített a terület.

Vékonyabb testalkatú, nem kigyúrt srác elég sok mellkas szőrrel. Nos, én így szeretem, de strandra azért illik leszedni, nem?


2021. júl. 14. 22:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

20!

Szépen ellenbeszéltél magaddal.

“Valaki azt választja,hogy marad termeszetesen”

“Nem vagyunk egyformák, el kellene fogadnunk”

“De téged kiráz a hideg a csupasz csigáktól”


Ha valamit el kellene fogadni, akkor ne rázzon ki a hideg a csupasz csigáktól, mert lehet neki alapból nem nő ki a szőr sehol.

Ezért járjon az ilyen férfi hosszúnadrágban?


Mentségedül szolgáljon,te is nő vagy, nekem meg nem sok jó véleményem van a nőkről.

Valahogy megértem az iszlámot miért tartják annyinak a nőket amennyinek...

2021. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!