Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercingel mikortol...

Septum piercingel mikortol lehet vizbe menni? Tobb lennt

Figyelt kérdés
Szerdan szuratok septum piercinget, penteken viszont furdobe megyunk. A kloros viztol nem fog begyulladni, elfertozodni?

2021. júl. 26. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
inkabb ne menj uszodaba, vagy szurass maskor. legalabb egy honapot kell varni a szuras utan
2021. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En 2 napja voltam, pont ma 1 hete szurattam. Tehat 5 napos volt, mikor voltam furdeni. Fejemet nem erte viz, max 1-2 csepp mikor valaki gyerek frocskolt mellettem. Vittem oda is fulpiszkalot, meg kis uvegben fertotlenitot. Ahogy kijottem a vizbol, az volt az elso, hogy fertotlenitettem le. Utana aznap meg vagy 4-5x este. Igy nem gyulladt be. Neked kell eldonteni. Ha tudsz igy vigyazni mint en, akkor hajra. Ha nem mered kockaztatni, szurass maskor, vagy ne menj furdeni. Nem mellesleg, lehet fog fajni, vagy csak siman magatol a szurastol begyullad, es lehet nem is lenne kedved menni furdeni, vagy ha lenne, nem elvezhetetlen lenne a friss piercingtol.
2021. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!