Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagy dolognak számít,...

Fiúk! Nagy dolognak számít, ha egy nőnek kisebb a melle?

Figyelt kérdés
Tehát gondolok arra, hogy A-B kosár kevésbé vonzó-e mint egy nagyobb C-D kosár? Nektek mi a véleményetek? Érdekel, és fontos szempont egy lánynál, vagy annyira nem?
2021. júl. 26. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez alapján kellene dönteni, akkor én a kicsit választanám.
2021. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet általánosítani. Vannak férfiak, akiknek CSAK a nagy mell a fontos, másoknak meg minden más. Én személy szerint a vékony, kismellű nőket szeretem. Hülyén is néz ki, amikor egy 50-55 kilós lánynak két görögdinnye van a mellkasán.:)
2021. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem kicsit sem erdekel mekkora melle van. Volt mar kis es nagy mellu baratnom. Mind a ketto mashogy volt szep.
2021. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

Tárgyiasítsd csak azt, aminek funkciója van, nem pedig esztétikai lényege. Gratulálok.


N

2021. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a kicsi jön be. 52F
2021. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es, nem tárgyiasítani akartam, csak kíváncsi voltam. Senkit se akartam megbántani a kérdéssel..
2021. júl. 26. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
A forma sokkal többet számít véleményem szerint.
2021. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy veszem észre, hogy ha egy lánynak legalább markolnivaló melle van, tehát legalább ez az A/B kosár közötti, az már teljesen jó. A full lapos mellkast nem szeretik a pasik, bár van akinek ez sem kizáró ok. És vannak olyanok is, akik kimondottan a nagy melleket szeretik.
2021. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Alkat és arány kérdése . Vannak testformák alkatok amik barhogy mutat nem izgat . Azt gusztustalannak tartom amikor tuningolnak extraznak valamit ami nincs esetleg túl nagy .
2021. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira közhely, tudom, de ha ezek a dolgok valóban olyan fontosak lennének, mint hisszük, akkor mára csakis nagymellű, babaarcú, szőke lányok léteznének. Neked különben fontos, hogy a pasinak mekkora a bicepsze? Vagy a válla? Első pillantásra talán, de ha megismered és megfog benne valami, akkor úgy szereted meg, ahogy van, nem? Mikor azon gondolkozol, hogyan felelj meg másoknak, azt se felejtsd el, hogy számodra hogyan kell megfelelniük. Ha a válasz az, hogy nem külsőségekkel, akkor te se így akarj megfelelni.
2021. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!