Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A migrén piercing ugyanaz,...

A migrén piercing ugyanaz, mint a daith piercing?

Figyelt kérdés
Most nagy divat ez a migrén piercing, de nekem ugyanolyannak tűnik, mint a daith. Vagy esetleg más anyagból van?

2021. aug. 6. 09:40
 1/6 Metionin ***** válasza:
84%
Semmi különbség nincs. Többféle piercingre mondják, hogy migrén piercing, a tragusra is például.
2021. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikusan nézve igen, ugyanaz. Gyakorlatilag nem egészen. Habár semmi, de tényleg semmi kutatási alapja nincs, de a placebo hatás is sokszor gyakran beválik, illetve mivel az akupresszúra orvosilag alátámasztott, így előfordulhat, hogy valóban van valami hatása (szóval szkeptikusan pártatlan vagyok :D )

De több piercingre is mondanak ilyen-olyan probléma elleni megoldásként dolgokat. Lényegében sokkal nagyobb bevétellel lehet eladni a dolgot, ha igaz, ha nem. Ha valóban 100%-ban működne, akkor valószínűleg százezreket kérnének érte el. A migrén mai napig orvosi rejtély. Azaz tudják, hogy mi történik közben, de azt nem, hogy miért pont az történik. Jelenleg ismert, bevált gyógymódja nincs és tökéletesen tünetmentessé sem tehető sajnos. Enyhíthető csak.

2021. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, árbeli eltérés van csak. Ahol migrén piercing néven csinálják, ott húszezret is elkérnek érte, míg egy piercinges szalonban megcsinálják 5-6 ezerért is. Ha ilyen piercinget akarsz, akkor tájékozódj előtte, hogy ne húzzanak le. Általában placebo hatás miatt működik csak, a gyakorlatban nem. Nekem is van, de csak azért, mert jól néz ki, nem a migrénem miatt, pedig az is van. Piercinggel is és nélküle is.
2021. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem van daith piercingem évek óta, csak most mindenhol látom, hogy nyomják ezt a migrén piercinget, nevetséges összegekért. Legutóbb 25.000 Ft-osat láttam, pedig ugyanolyan, mint a daith, ami nekem 5000-be került. Sokak szerint nem lehet összehasonlítani a kettőt, mert a migrén piercinget akupunktúrás pontba szúrják. Én nem hiszek ebben.
2021. aug. 12. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam kesobb piercing szalonokban daith piercingként, viszont akkor előtte laikusként élményem 15ezer Ft-ért migrén piercing elnevezéssel csinaltatni. Nekem bemérte a pontot valami elektromos eszközzel, ami állítólag beméri az akupunktúrás pontot. A szalonokban pedig csak beszurják simán. Persze ez az elektroakupresszurás gépezet nem kizárt,hogy csak parasztvakítás.:D hiszen én pl semmi hasznát sem érzem azóta sem. De szépnek találom így nem bántam meg, de meguszhattam volna olcsóbban is:)
2021. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Élményem=elmentem* bocsi
2021. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!