Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiálló köldököt keresztbe...

Kiálló köldököt keresztbe átszúró piercingnek lehet valami extra egészségügyi kockázata?

Figyelt kérdés

Ha már a sors ilyen köldököt dobott, gondoltam feldobom valamivel, és nem rejtegetem.


Illetve szerintetek hogy nézne ki?


Nagyjából így gondoltam, csak az enyém még kicsit jobban kiáll:


[link]


🖤



2021. júl. 28. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj de ez így nem szép.
2021. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát ritka ocsmányul néz ki! Ezt nem feldobni, hanem eltakarni kellene!
2021. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mármint most mire gondoltok? Maga a piercing ilyen szörnyű, vagy a köldököm?


Így születtem, nem vagyok kövér, egy csomót dolgozom azon, hogy így nézzek ki. Körülöttem mindenki mondja, hogy így vagyok egyedi, és legyek büszke rá. Sokszor hordok crop topot, így főleg nyáron sokat van kint a köldököm. Most komolyan ilyen csúnya, hogy el kéne takarnom?

2021. júl. 28. 11:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az ocsmány h egy ilyen köldökbe benne van. Egyáltalán nem esztétikus. Hagyd úgy ahogy van.
2021. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

A köldököd önmagában sem szép, én nem tenném közszemlére, de ha néha kilátszik, abból nem csinálnék gondot.

De piercinget tenni bele nagyon nem jó ötlet, mert ezzel csak kiemeled, mennyire nem szép a köldököd, így kifejezetten taszító hatású lesz!

2021. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen köldök nagyon csúnya, nem kéne jobban felhívni rá a figyelmet, de ha nem bánod, hajrá
2021. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké, végülis választ kaptam a kérdésemre. Ment mindenkinek a pipa, és köszi!
2021. júl. 28. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

szerintem is szép és egyedi az ilyen köldök.

egyébként alapszabály: bármelyik testrészed is látható, egészen biztos, hogy lesz, akinek nem tetszik (de ezt normális ember képes lerendezni annyival, hogy ha nem tetszik neki, nem néz oda).

2021. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
ne haragudj, ez tenyleg nem szep. nyilvan a barataid nem mondjak a szemedbe es azzal jonnek, hogy ‘kulonleges’ meg egyeb bullshit, de lathatod, hogy itt anonimkent a többség szerint csunya.
2021. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Világos, felfogtam. Azért kicsit hasbavág, de legalább tudom az igazat.
2021. júl. 28. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!