Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg 18 éves kor alatt a...

Tényleg 18 éves kor alatt a legszebbek a nők általában?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen szóba került ez a téma. Az egyik kollégám mondta, hogy múltkor olvasott egy tanulmányt, aminek a célja az volt, hogy kiderítsék, hogy melyik korban a legszebbek a nők. Meg is kereste gyorsan a telefonjával a neten. Volt pár valódi nőről készített kép is, 15 éves kortól ha jól emlékszem 30 évesig, de mivel nem szántak 15 évet a tanulmányra, azért számítógéppel csinálták a legtöbb esetben a képeket. Egy minta sorozat volt is megosztva, ami ilyen számítógépes volt, és elképesztően valóságos volt, nem lehetett megmondani, hogy azok nem valódi képek. A hozzá tartozó életkorok is passzoltak hozzá. A felmérésen több ilyen sorozat is volt, ha jól emlékszem összesen 10. 18 és 60 éves kor közötti férfiakat kérdeztek meg, fel kellett állítaniuk egy életkori sorrendet miden esetben. Az életkorok nem voltak feltüntetve, betűvel voltak jelezve és azokat kellett sorba rendzeni tetszés szerint. Ha jól emlékszem kb. 6000 férfi töltötte ezt ki. Az átlag életkoruk 30 pár év volt. Engem eléggé meglepett az eredmény, a leggyakoribb első helyezett a 17 éves volt, majdnem holtversenyben a 16 évessel, ami alig maradt le. De az első hely átlaga is csak a 19 év volt.

Én nőként azt hittem egészen idáig, hogy mindenki a saját korosztályát tartja a legvonzóbbnak. Nálam így van. Így először arra gondoltam, hogy akkor majdnem 30 éves lesz a legszebbnek kikiáltva. De a férfi kollégáim mondták, hogy ez férfiaknál legtöbb esetben nincs így, mindig a fiatalabb lesz a szebb, csak saját korosztályuk is tetszeni fog nekik mellékesen. Ez igaz? Tényleg így működik a férfiaknál? Nekem ezzel kapcsolatban sok tapasztalatom nincs, még csak 2 rövid kapcsolatom volt az életemben.

Megpróbáltam most megkeresni ezt a tanulmányt, de nem találtam meg. Angolul volt, az biztos. És itt Európában készült valahol. Ha esetleg valakinek megvan ez, akkor örülnék ha be tudná ide linkelni. (A kollégámtól nem tudom elkérni, nincs meg az elérhetősége, és másik kirendeltségen dolgozik. Évente párszor összejön az egész cég, ez volt tegnap.)



2021. aug. 7. 09:44
1 2
 1/19 Kisgöncöl válasza:
76%
Nem lehet nőnek nevezni azt, aki kis tizenéves. Egy 15-16 éves nem nő, hanem kislány szerintem. Ezek fejben főleg azok.
2021. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
82%
Aki szerint 18 év alatt a legszebb a "nő", az pedofil...
2021. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Fényképeken más mint a valóságban. 20 +/- egy-két az amikor a nők kivirágzanak, és még sminkre sincs szükségük meg más művi dolgokra, hogy tündököljenek.

Aztán viszonylag hamar elillan, a 20-as éveik vége felé már elég ritka az igazán szép nő.

2021. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
85%
Én nem tudom hol éltek, de 30as korosztály vagyunk és nagyon sok szép nő ismerősöm van, akiknek sminkre sincs szükség.
2021. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Majd erre a "tanulmányra" gondolok, amikor meglátom az anyányi, vágósúlyban röcögő tizenéves lányokat.
2021. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
De egy 18 éves alatti az kislány, nem nő. Persze, lehet szép, meg minden, de nem nő. Szerintem 20-30 év között van az, mikor még fiatal valaki, de már elég érett, testileg és agyilag is. De amúgy nekem ez elég fura, hogy 30+ évesek azt mondják, hogy egy 17 éves a legszebb. Én nő vagyok, és na, el nem tudnám képzelni, hogy 30 évesen azt mondjam, hogy a 17 éves kisfiúk a leghelyesebbek, de ahogy azt se, hogy az 50 éves férfiak a legjobb kinézetűek. Ez nekem nagyon bizarr, mert egy 17 éves még csak egy lány, egy középiskolás lány.
2021. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
A fiatalság szép, nem feltétlenül szexuális értelemben. Szerintem, ha ugyanazokat a nőket megfigyeljük különböző életkorukban, akkor 25-35 között lesznek a legjobb formában. Addigra elég fejletté, arányossá válnak fizikailag, eltűnik a "babaháj", nőiesen definiálttá válik az izomzat, de a karakterük, személyiségük már tükröződik az arcvonásaikon, valamint rendelkeznek már némi élettapasztalattal és önismerettel ahhoz, hogy magabiztosságot tudjanak sugározni, ami egy egyenrangú partnert kereső férfi számára vonzó. Tizenévesen még olyan csetlő-botló gazellákra hasonlítanak a mozgásukban és a tetteikben is. Később pedig mindenkit meggyötör az élet valamennyire. Van, akin nagyon meglátszik, mert nehezen evickél, mások büszkén veszik az akadályokat, ők csak szebbé válnak a korral. Lehet, hogy közhely, de szerintem hozzáállás kérdése az egész.
2021. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
En meg nem lattam 30 folotti not, akirol nem az lett volna a gondolatom, hogy az ido kegyetlen dolog. :) En olyan 16-24 koze tennem a csucsot az atlagnak. Ismertem olyan lanyt is, akinek mar 20 eves korara megjelentek a rancok a szemei korul, feltehetoen a sok bulizas, sminkeles. Azt most ne keverjuk ide, hogy 18 alatt gyerekek-e. Meg tudom csodalni egy fiatal lany szepseget anelkul, hogy le akarnam fektetni, a jelen kerdes teljesen fuggetlen a szexualitastol.
2021. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, azt gondoltam hogy egyértelmű lesz, hogy csak arcképek voltak, a testük nem látszódott. Illetve le volt írva, hogy szigorúan szépség alapján ítéljenek, ne az alapján, hogy mennyire jönnének össze vele, milyen az életfelfogása, stb. Azzal egyetértek, hogy egy 16-17 éves lány nem nő még. De itt nem is ezen volt a hangsúly, hanem az arcok a szépségén.

Szóval akkor nem csak nekem furcsa ez. A férfi kollégáim közül (4-en voltak ott ezen a beszélgetésen) viszont senkinek sem volt meglepő, azt mondták, hogy ez természetes, minden férfi így működik, kivéve aki agyilag kattant, pl. hogy 20-on évesként is már milf-ekre hajtana. Ebbe nem tudtam beleszólni, nem ismerek ilyen mélyen egy férfit sem.

2021. aug. 7. 10:26
 10/19 A kérdező kommentje:
Tehát mint egy virtuális szépségverseny, olyasmi volt a felmérés. Ott is a legtöbb esetben 18 évesek szoktak győzni. Mondjuk náluk fiatalabb nem is indulhat sehol, mert annyi a minimum kor.
2021. aug. 7. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!