Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg 18 éves kor alatt a...

Tényleg 18 éves kor alatt a legszebbek a nők általában?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen szóba került ez a téma. Az egyik kollégám mondta, hogy múltkor olvasott egy tanulmányt, aminek a célja az volt, hogy kiderítsék, hogy melyik korban a legszebbek a nők. Meg is kereste gyorsan a telefonjával a neten. Volt pár valódi nőről készített kép is, 15 éves kortól ha jól emlékszem 30 évesig, de mivel nem szántak 15 évet a tanulmányra, azért számítógéppel csinálták a legtöbb esetben a képeket. Egy minta sorozat volt is megosztva, ami ilyen számítógépes volt, és elképesztően valóságos volt, nem lehetett megmondani, hogy azok nem valódi képek. A hozzá tartozó életkorok is passzoltak hozzá. A felmérésen több ilyen sorozat is volt, ha jól emlékszem összesen 10. 18 és 60 éves kor közötti férfiakat kérdeztek meg, fel kellett állítaniuk egy életkori sorrendet miden esetben. Az életkorok nem voltak feltüntetve, betűvel voltak jelezve és azokat kellett sorba rendzeni tetszés szerint. Ha jól emlékszem kb. 6000 férfi töltötte ezt ki. Az átlag életkoruk 30 pár év volt. Engem eléggé meglepett az eredmény, a leggyakoribb első helyezett a 17 éves volt, majdnem holtversenyben a 16 évessel, ami alig maradt le. De az első hely átlaga is csak a 19 év volt.

Én nőként azt hittem egészen idáig, hogy mindenki a saját korosztályát tartja a legvonzóbbnak. Nálam így van. Így először arra gondoltam, hogy akkor majdnem 30 éves lesz a legszebbnek kikiáltva. De a férfi kollégáim mondták, hogy ez férfiaknál legtöbb esetben nincs így, mindig a fiatalabb lesz a szebb, csak saját korosztályuk is tetszeni fog nekik mellékesen. Ez igaz? Tényleg így működik a férfiaknál? Nekem ezzel kapcsolatban sok tapasztalatom nincs, még csak 2 rövid kapcsolatom volt az életemben.

Megpróbáltam most megkeresni ezt a tanulmányt, de nem találtam meg. Angolul volt, az biztos. És itt Európában készült valahol. Ha esetleg valakinek megvan ez, akkor örülnék ha be tudná ide linkelni. (A kollégámtól nem tudom elkérni, nincs meg az elérhetősége, és másik kirendeltségen dolgozik. Évente párszor összejön az egész cég, ez volt tegnap.)



2021. aug. 7. 09:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
91%
Én sokkal szebbnek érzem magam 28 évesen mint amilyen 18 évesen voltam.
2021. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
51%

Na hát itt van a kutya elásva hogy csak az arcuk látszódott.

Nem látszanak még a bulizás vagy egy rosszabb kapcsolat nyomai.

Ha egész alakot is néztek volna akkor kizárt hogy a 16-17 éves korosztály versenyezni tudna a 21-24 évesekkel akiknél már kifejlődött minden de még nem viselte meg őket az élet, sőt, lehet még a 30 eleji nők is előrébb végeznének.

Legalábbis nálam biztos, 29 vagyok de egyáltalán nem vonz még a 18-as korosztály se, egyszerűen látni rajtuk hogy gyerekek...

2021. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez hülyeség. 18 év alatt az illető még eleve nem is nő, csak tinilány.

Lehet, hogy már jobban hasonlít egy felnőtt nő sziluettjére, mint egy gyerekre, de még kialakulatlan, keresi és állandóan másokhoz hasonlítja magát, elégedetlen a saját adottságaival.

Sok olyan nő van, akit tiniként senki nem tartott sugárzó szépségnek vagy különleges kisugárzásúnak, de felnőttként, amikor megtalálta a saját stílusát és azt, hogy mi áll neki a legjobban, már mindenki eldobta tőle az agyát.

De olyat is láttam, hogy valakit gyerekként a legszebbnek kiáltottak ki, szépségversenyekre járatták, felnőtt nőként pedig full átlagos lett nulla karakterrel és kisugárzással, esetleg emellé még el is hízott, öltözködés szempontjából is igénytelen lett.

Szerintem némely 40-50 éves nő sokkal szebb arccal, jobb stílussal és erősebb kisugárzással rendelkezik, mint a legtöbb tucat huszonéves.

Egyáltalán nem korfüggő a szépség.

2021. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem működik így minden férfi. Rengeteg normális is van.
2021. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Szépen csomagolt, 25 feletti nőket alázó kérdés egy inceltől.
2021. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azt mondta egy barátom, hogy szebb vagyok így 30 felett, mint amilyen a 20-as éveim elején voltam. Pedig akkor se voltam csúnya.
2021. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Annyira süt, hogy a kérdező valamelyik incel a társkereső kategóriából és még itt bele akar rúgni a nőkbe...
2021. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
60%
A harmincas, megállapodott nőknél nincs szebb.
2021. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kombika ***** válasza:
35%
A nők többsége 30-35 éves korában van a csúcson, a 16-18 éves "kislányok" a legtöbb esetben lehet, hogy "papiron" szépek, és ha a fejekben élő "ideális" nőhöz viszonyítjuk őket, akkor kisminkelve, kiöltözve jól néznek ki, de nincs igazán kisugárzásuk, nincs "erejük". Lehet, hogy felkapja rájuk a fejét minden pasi, mert attraktívak és figyelemfelkeltőek, de mint nők egyáltalán nem ők a legszebbek.
2021. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!