Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen piercinget csináltatnátok?

Milyen piercinget csináltatnátok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 13:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Szeptumot akarok.
2021. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én az orrcimpámba gondoltam karikát (nem tudom mi a neve) és esetleg tragus-t
2021. aug. 11. 14:34
 3/6 anonim válasza:
100%
#1 vagyok. Nekem a tragus annyira nem jön be. Volt már snakebiteom, igaz csak feles, de ki kellett szednem mert begyulladt. Mondjuk ez van ha nem mondják el, hogy ne forgassam és fertőtlenítsem xy fertőtlenítővel. Amúgy nem tudom merre laksz, de ajánlom a Pixie arttatoot. Szuperül szúr pc-t.
2021. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem rook lesz a következő.
2021. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A füleimet egyenlőre hagyom, hagy gyógyuljanak, aztán majd =D Utolsó piercingjeim a két db microdermal, outher conch, side labret volt. Szóóóval jó kérdés, de még lenne pár ötletem (vertical labret, intim, 0-s conch, stb).
2021. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már semmilyet, nagyon max csak fülbe. Volt mindenféle, ami maradt:mell, köldök, nyelv, szemöldök, conch, industrial, 2 helix és egy daith.
2021. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!