Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebben a szalonban mennyire...

Ebben a szalonban mennyire szúrják jól a piercingeket?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék csináltatni a fülembe egy piercinget, de nem tudom, hogy ők mennyire profik ebben. Illetve nem találtam arról az oldalukon semmit, hogy 18 év alatt hogyan működik. Beleegyező nyilatkozatot töltöttek ki a szüleim de ha személyesen kéne aláírni sajnos az nem megoldható mert nem Budapesten élünk.

Illetve azt lehet tudni, hogy ők szúrás előtt lefagyasztják-e a fület? Van 4 piercingem porcban és aki eddig csinálta ő mindig lefagyasztotta azt a pontot.



2021. aug. 27. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves koromban csináltattam itt helixet szülői jelenléttel. Szerintem aki nekem szúrta egy beugrós lehetett mert amikor azt mondtam hogy helix egyből a fülcimpámat kezdte el megjelölni és szúrás közben arról beszélt hogy a lánya magának szúrta meg ilyenek

A piercing begyógyult és minden rendben van vele. Nem fogyasztják le a füled (én ilyenről még nem is hallottam)

A stúdió felszerelt volt csak a piercer volt egy picit fura.

2021. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nincs gond a hellyel. A tulaj a piercer, voltam már, minden maximálisan rendben ment.
2021. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt a helyet ajánljátok jobban vagy a Westend Tattoo & Piercing-et?
2021. aug. 28. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
WestEnd ne
2021. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az miért nem jó? Hallottam róla eddig hideget, meleget.
2021. aug. 28. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
A fetish jobb
2021. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem pont a fetishben lett elrontva egy cheek és egy mellbimbó, mindkettőt vékonyabb és kisebb ékszerrel szúrták, mint amilyennel kellett volna. Igaz, azt nem Peti, hanem egy beugrós nő csinálta, ez alapján én nem ajánlanám mégsem őket. A Westend tattooról sok megosztó véleményt hallani,nekem pont velük van pozitív tapasztalatom. Rengeteget szúrtak nekem, egyik piercingemet sem rontották el.
2021. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!