Műkörmösök.?

Figyelt kérdés

Ki melyik fajtával dolgozik?

Esetleg kifejtené a véleményét róla?



2021. szept. 2. 07:36
A kérdező szavazást indított:
Crystal Nails
Perfect Nails
Diamond Nails
Jewerlyen
Mistyc Nails
Classic Nails
Egyéb
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam sok márka forog egyszerre. Nincs olyan, hogy valahol minden jó. Vannak jobb, és gyengébb termékek. A felsorolt márkákból majdnem mind megtalálható nálam.
2021. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm 😊. És van valami olyan oldal ahol láthatom ,hogy melyikből mi a legjobb?. Kipróbálgatni kb egy vagyon lenne ,persze nyilván mindenkinek más a jó ! De talán van valahol "best" gyűjtemény.
2021. szept. 2. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, mert mindenkinek más a jó. Pl építőzseléből én lehet, hogy a sűrűt szeretem, nekem az a jó, te viszont a hígabb állagúval tudsz dolgozni.

Géllakkból van, aki imádja a cn 1s termékeket, én nem szeretem, mert nagyon sűrű.

Sokan szeretik a perfect géllakkjait, az anyag jó is, de az ecsete borzalmas számomra, más meg azt utálja, amit én szeretek.

Ez teljesen egyéni dolog.

Érdemes elmenni workshopokra, ahol látod az anyagokat testközelben, esetleg bele is nyúlhatsz. Érdemes elmenni márkafüggetlen tanfolyamokra, ahol az oktató nem egy céggel szerződik, hanem a neki bevált termékeket mutatja meg, azokat ki is próbálhatod. Márkafüggő tanfolyamokból is van olyan, ahol a felhasznált anyagokat nem kell megvenned, mert az oktató ad az oktatás idejére.

Én tíz év után is próbálgatom az újdonságokat, mert ahogy fejlődik a szakma, mindig lesznek újabb fejlesztések.

2021. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos külföldön vagyok,de ha végetér a vírus mizéria akkor egy workshopra tuti elmegyek és köszi a tippet 😊😊
2021. szept. 3. 05:29
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Most a vírus miatt a legtöbb online van. Nem tudod ugyan megtapizni az anyagokat, de látod használat közben, elhangzanak fontos infok.
2021. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos. Én fizikai vásárló vagyok 😁 ha végetér az egész akkor megyek ahova lesz lehetőség.
2021. szept. 3. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is szeretem személyesen megvenni, de az előadást attól megnézheted online. Általában kijegyzetelem, ami élőben is érdekel, és a boltban megnézem, mielőtt megveszem.
2021. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!