Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sovány, vékony nők, anyukák...

A sovány, vékony nők, anyukák 1 év alatt eltudnak hizni telt,duci testalkatra 3 szülés után?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 08:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ. Az ismerösöm nagyon jó feleség,nagyon jó édesanya is. Furcsáltam és nagyon meglepődtem,hogy 2020 február elején még vékony sovány volt 2021 agusztus végén meg mindenhová hizott fenérke is,mellre is hasra is.A nő jó ismerös.
2021. okt. 7. 10:31
 12/20 anonim ***** válasza:
1 év alatt hogyan szülnének hármat? Vagy hármas ikrekre gondolsz, kérdező?
2021. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, és persze az apukák is úgy el tudnak hízni, hogy a 8. hónapban lévő feleségükkel egyforma a pocakjuk a sörtől , meg a zabálástól.
2021. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen és egy év alatt le is tudnak fogyni.
2021. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

2021-van. 3 gyereke van az ismerösömnek,és egyik se iker.3 gyerek 2 különböző terhességből.


2008-ban, 2013-ban és 2016-ban szült. Az ismerősőm 1979-es születésü idén volt 42 éves.


Nem nem hármas ikrekre gondolok,hanem másra.Arra gondoltam, hogy a nők el tudnak-e hizni 1-1,5 év alatt terhesség nélkül.

Probálom érthetően megfogalmazni kérdésemre, mire gondoltam.


A női ismerösöm 2016-ban a harmadik gyermekét megszülte ami mai napig az utolso gyermeke,és szülés után lefogyott. 2020 február elején az ismerösöm, még vékony sovány volt. Legközelebb az ismerösömmel 1,5 év után találkoztunk és feltünt a meghizás,elhizás.

2021. okt. 8. 09:56
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a hármas ikrek úgy merülnek fel itt a válaszadókban, hogy a kérdésedet rosszul fogalmaztad meg, mégpedig úgy, hogy 1 év alatt, 3 gyermek megszülése után. Mindegy, hogy milyen év van.


A kérdésre tudod is a választ, egy nő 1,5 év alatt nagyon el tud hízni. Miért ne tudna? Ha zabál és nem mozog és sokkal több kalóriát visz be, mint amennyit éget, akkor ez történik. De ez történik a férfiakkal is, mert ha ellátogatsz egy strandra, akkor ezt láthatod.

2021. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16 köszönöm.értem,hogy fogalmaztam érhetetlenül. nyáronp loba és rövid nadrágba volt.hasa és feneke is nőtt.
2021. okt. 8. 10:46
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
Ebben az életkorban,akár szülés nélkül is feljöhet tíz kiló.Így lesz anyuka.Akár,döngő léptű is.100 kiló feletti férfi vagyok.Tartom,hogy így anyuka,mi meg így vagyunk férfiak.Akinek,nem tetszik,az imádja a Norbikát.
2021. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ksözönöm nagyon sok választ.akkor 40 éves kor multával simán meghizhat egy nő 1 év alatt is,ugy hogy az utolso tali után vékoyn volt
2021. okt. 21. 13:55
 20/20 anonim ***** válasza:
58%
Bármi lehet.Akár egy pajzsmirigy probléma is.Cserháti Zsuzsa,ha mond ez a név valamit.Önmagában,egy év alatt tíz kiló,lehet,hogy sok.Tartom a tíz kilót,de két-három év alatt gondoltam.Még egyszer írom,hogy bármi is lehet.Az a lényeg,hogy amikor feljött a tíz kiló,akkor mentálisan elfogadja vagy mindenáron az eredeti súlyát akarja-e? Vélhetően,így jó neki,mert nem panaszkodott.Van olyan hölgy ismerősöm,hogy elhatározta,hogy lefogyja azt a tíz kilót.Csakhogy ingerlékennyé vált,nem érezte jól magát.Elfogadta a plusz tíz kilót és újra kiegyensúlyozott lett.
2021. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!