Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engednétek...

Hány éves kortól engednétek gyereketeknek köldökpiercinget?

Figyelt kérdés

Lányom 15 éves, már évek óta mondogatja, hogy szeretne. Mutatott is konkrét darabokat, visszafogottak.

Az egyik felem engedne neki, jok a jegyei, mindig segit stb., a masik felem pedig azt mondja, hogy meg csak egy gyerek.

Ti engednétek a gyereketeknek (mondjuk 16. szuletesnapjara)?

Mit tennetek a helyemben?



2021. okt. 9. 15:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom a kanija előtt akar nagylányt játszani. Ha már kefélik, akkor engedd neki!
2021. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
A piercing pont egy olyan dolog ami nem maradandó, bármikor ki tudja venni. Én engedném.
2021. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Metionin ***** válasza:
96%
Pont 16-ot akartam írni. Normális szalonban akkortól csinálják meg. Már 15 éve amikor gimis voltam, is volt 16-17 évesen több osztálytársamnak. Nem ez befolyásolta a jövőjüket.
2021. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Engedném én is, mert ez nem maradandó dolog. Tetoválást nem engednék 18 éves kora előtt, mert lehet azt később megbánná.
2021. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
Mondd neki azt, hogy most már őszre-télre minek? Úgyse látja senki. Akinek meg levetkőzik azt pont nem fogja érdekelni.
2021. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%
Felesleges dolog. Inkább olvasgasson... :-D
2021. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Én 8. utáni nyáron csináltathattam meg (kizárólag azért, mert NEKEM tetszett), de a lányomnak nem hiszem, hogy megengedném ilyen korán, 16 évesen már lehet
2021. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha odafigyel a higiéniájára, és tudja megfelelően ápolni, akkor a 16. szülinapjára. Ha visszafogott, akkor nem gáz, úgyse látja állandóan mindenki. Amúgy is, ha nem tetszik, kiveszi, és ennyi
2021. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Februárban lesz a születésnapja, így a tavaszi-nyári időszakra pont begyógyulna. Szerintem engedni fogom neki.
2021. okt. 10. 09:17
 10/27 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon le pontoztátok az 1-est és a 6-ost.

Pedig ők írják a jót.

Minek a lányodnak köldök pirszing?

De ha valami testi hibával születne hogy például egy vad darab áll ki a köldökéből vagy valami hasonló nem oda valók lenne ott és nem lenne divatos akkor bezzeg mindent elkövetne hogy eltünjjön onnan

2021. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!