Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok!! Melyik jön be nektek...

Srácok!! Melyik jön be nektek jobban hogyha egy lánynak formás a feneke és vékony a dereka vagy pedig ha nagyok a mellei? De nincsen vékony dereka. És ez titeket mennyire befolyásol? 16/l

Figyelt kérdés
En az első típusú vagyok de mindig zavart hogy nem akkora mellem

2021. okt. 25. 13:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A mell számomra nem annyira izgató mint egy fenék, comb, és a láb.

Én egy formás popóba imádok “belebújni”, combok között elidőzni, de a mellek valahogy annyira nem hoznak lázba.

F.41

2021. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Legyen vékony kerek popsival,és pici cicikkel.
2021. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Nem tom... válasza:

5-ös. Nem ismerlek. Nem tudom, hogy milyen ember vagy stb...

Ha ismernélek és beléd szeretnék, akkor azt meg mondanám, de, hogy így össze jönnék - e veled? Hát biztos nem már bocs.


8-as.

Miért lenne baromság? Nekem egyáltalán nem számít a külső. Lehet felőlem a "legszebb nő a világon" aki szerelmet vall nekem, mert ha nem szeretem nem jövök vele össze. Ilyen egyszerű.

2021. okt. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13as az ev viccet hallottuk
2021. okt. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 azért nem jönne össze az 5-össel, mert fontös neki a szemêlyiség, az 5-ös pedig hazudik mint a vízfolyás. Az pedig nem olyan vonzzó. ;)
2021. nov. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Atomvékony, falatpopsival.
2021. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Az a legjobb ha karcsú dereka van kerek popsija mert súllyal guggol és nagy mellei. A kedvenc alkatom. 25L
2021. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Formás kerek popsira szavazok. Nem baj ha kicsik a mellei, sőt a nagy lógó mellek sosem tetszettek.
2021. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én az olyan lányokat csípem mint ph-n a Gothegg (keress rá nagyon hot)
2021. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Közepes mell, formás fenék, de ezek sem sokat érnek ha nem őszinte, egós műliba. Viszont ha az utóbbi stimmel, nagyon nagy engedmények vannak az előbbiekben.
2021. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!