Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Baj az ha nőként nem...

FÉRFIAK! Baj az ha nőként nem edzek, mozgok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a belső a legfontosabb de szempont számomra a kölső is!


Szépnek tartom magamat, de nem vagyok bomázó vagy csinos. Normál alkatom van, de látszik, hogy nem sportolok mellette. A férfiaknak ez nagyon szokta ütni a szemét? Baj ha nem vagyok egy sportos alkat? Első sorban pasik véleményére vagyok kíváncsi, de a női társaimtól is szívesen fogadok el véleményt!


Egyépként én szeretem magamat így is és nem zavar ha nem edzek mellette.



2021. okt. 25. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Ha már szép vagy edz is!
Ha jól érzed magad akkor nem baj
Teljesen mind1
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb magyar férfi nem sportol, így milyen jogon kritizálhatnának érte?
2021. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

1.-re.


Az más! Férfi legyen testes.

2021. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem más
2021. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
#2 Hát ha te a testes férfiakat szereted, meghagyom őket neked😀Nekem nem kell kövér pasi.
2021. okt. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A sportolás egészségügyi szempontból is fontos. Az üzemorvosunk szerint mai 40 perc mindenkinek kell.


Amúgy vannak olyan nők, akiknek csodálatos alakjuk van sport nélkül is, és feszesek. Ám ha egy csaj sportol, még akkor is feszes ha kicsi többlet van rajta :P

2021. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

ez attol fugg, hogy nezel ki. ha edzestol fuggetlenul csinos vagy, senkit nem fog erdekelni.

en sem nagyon edzek vagy sportolok, de szerencses a genetikam, mert igy is vekony vagyok es jok az aranyaim, soha senkit nem erdekelt, sportolok-e. nyilvan latszik, hogy nincs kockas hasam, es valoszinu meg jobban neznek ki, ha edzenek, de oszinten szolva soha nem volt a pasizassal problemam (illetve nem az alakom miatt). mondjuk egy szemelyi edzonek vagy megszallot sportolonak lehet nem felelnek meg, de ilyennek meg nem

volt dolgom.


van aki hiaba edz, megis szarabbul nez ki, mint en. a ferfiak csak a kulsot nezik, nem azt, hogy hogy ered el (kiveve persze a sportfanatikus 1%, nekik lehet szamit).

2021. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nőként válaszolok.

Nem baj, ha enélkül sem vagy olyan, mint egy sumo birkózó. De az gáz, ha annyira lusta vagy, hogy még egy rövid sétára sem vagy hajlandó. Azért az egészséged szempontjából jó lenne a sport, szóval magad miatt néha azért kicsit mozdulj ki, én is így csinálom, és jót tett az önbizalmamnak, és az állóképességemnek, hogy heti párszor egy órát sétálok.

2021. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én szeretek sétálni és szoktam is. Középiskolába járok és ott tesiórákon aktív vagyok, szóval ilyen téren nincs gond. Inkább azzal, hogy otthon nem edzek külön, mint amit sokan tesznek.
2021. okt. 26. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Nekem többet biztos nem kéne olyan nő aki nem ad a kinézetre, mert ha azt szeretné,hogy elbűvölje a férfit akkor tegyen is érte!

Egy férfi vizuálisan izgul, tehát a látvány sokat dob.

F.41

2021. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
A férfinak is kell tennie akkor a kinézetet illetően nem csak a nőnek! 😃
2021. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!