Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha a csaj magasabb a...

Ciki ha a csaj magasabb a pasinál? :S

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:37
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Én 165cm 24éves ffi vagyok, de megítélésem szerint egy alacsony pasi mint én nehezen rúg labdába.

A korombeli alacsony csajok mindíg magasabbat keresnek, a magasak pedig szóba se állnak velem.

Bár ez nem társkereső, de akit nem zavar egy átlag 165 magas pasi, azzal a csajjal szívesen megismerkedem (Vas megye)

2010. szept. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nem ciki de ezt nektek kell érezni.

Én 16 évesen ismertem meg párom ő akkor 20éves volt és nagyon pici vékony fiúcska:)153 centi és 49-50kiló.

Én pedig 173 centi és 55 kiló.

Azóta is együtt vagyunk én most 28 éves vagyok párom 32 és most én 168 centi vagyok párom pedig 170.


Párom előtt nekem is volt magas pasim és sosem éreztem jó magam mellette mindig felnézni rá meg lábújjhegyeskedni 2 hónapig voltunk együtt neki se volt jó,hogy én kicsi vagyok mellette a 173 centimmel mert minimum 30centivel volt magasabb.

2010. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló!


Lehet én olvastam félre, de összementél?

2010. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

basszus durva ez alőző sztory.

én szerintem ha szeretem akkor nem száámit,de ha a külsőségeket nézük eléggé furcsán néz ki egy szép magas hosszu lábu lány egy kis alacsony pasi mellett,ha én pasi lennék nekem kisebbségi érzetem lenne a csaj mellet :S...jah és most én nagyobb külömbségekről beszélek,mert 5-6 centi max az engem sem zavarna. :)

2010. szept. 5. 16:30
 15/37 anonim válasza:

Nekem semmi bajom az alacsonyabb fiúkkal, de az én esetem akkor is a magasabbak. 180 cm magas vagyok. Tutira érdekes lenne, ha pl. egy 160-170 cm magas pasim lenne. Nekem még soha nem volt alacsonyabb pasim, de már nem is lesz.

Kérdező! Egyáltalán nem ciki, ha a csaj magasabb a pasinál. Igaz, biztosan megnéznek majd benneteket az utcán, de megszólni tutira nem fognak. Az éppelméjűek tutira nem ;)

2010. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Orálkulum ***** válasza:

Ha megfog benne valami, akkor úgysem a magasságát fogod nézni. Én 182cm vagyok, és a magas nőket szeretem, nem szeretem, ha 15cm-nél nagyobb különbség van kettőnk között, mégis alig volt olyan barátnőm, aki megütötte volna a 170-et, sőt volt olyan is, aki 20 centivel volt alacsonyabb nálam. Avval nem tudok vitatkozni, hogy ha jó fél fejjel magasabb a nő, akkor az emberek megnéznek, magukban megmosolyognak, de a nap végén csak az számít, hogy ti jól érzitek-e így egymással magatokat.

Azoknak a nőknek, akik csak azért rálegyintenek egy egyébként vonzó férfire, mert 5 centivel alacsonyabb náluk kívánom, hogy végül a szívüket egy még alacsonyabb törje össze :)

2010. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
az zavaró lehet ha a csajnak kell lehajolni a pasihoz!! amugy nekem semmi bajom nincs vele:D ha nagyon nagy a külömbség az fura.
2010. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:

sztem nagyon nem... nekem a volt barátnőm magasabb volt mint én. mondjuk csak 3 centivel, (én vagyok 183). de nekem mindig is az ilyen magasabb csajok tetszenek.

én is tudom hogy nem társkereső, de ha budapesten, gödöllő, isaszeg környéki egyedülálló magas csaj vagy akkor írj:)

2010. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
Ha nem szeretsz magassarkút hordani, nem nagy a gáz. Ha igen, akkor baj van.
2010. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:

egyet értek az előzőekkel, mindent leírtak amit gondoltam :D

sztem tényleg néhány helyzetben elég kínos lehet ha alacsonyabb a srác (mondjuk legalább egy fej különbségnél), hiszen ha mondjuk meg akarna csókolni akkor két lehetősége lenne: 1. lehajolsz hozzá, 2. hoz egy hordozható sámlit magával :'D

sztem ez elég kellemetlen lenne...:S

én mondjuk 176 cm vagyok, elvileg már megálltam a növésben (2 éve ugyanennyi voltam), és az durva, hogy alig látok magam körül nálam magasabb pasikat! mindig az jut ilyenkor eszembe hogy bár csak egy 10 centivel kisebb lennék, akkor bővebb lenne a választék ;)

de hát a genetika ellen nem lehet mit tenni :)

16L

2010. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!