Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha a csaj magasabb a...

Ciki ha a csaj magasabb a pasinál? :S

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:37
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Szerintem igen. De ha igazán szeretitek egymást akkor nem foglalkoztok vele...
2010. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
szerencsére nem szeretek nálam alacsonyabb pasit.ez csak egy kérdés volt :P
2010. szept. 10. 10:47
 33/37 anonim válasza:
hát ez nálam nem igen fordulhat elő, ugyanis én 152 cm vagyok (és 17 éves) szóval, nem igazán találok nálam alacsonyabb pasit (kivéve ha törpe xD) eddig a legkisebb pasim is 1,5 fejjel magasabb volt nálam. xD
2010. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Óhh hát én 174 cm vagyok lány és eddig mindig csak nálam alacsonyabb pasik vettek körül..:S magas sarkút akartam hordani de a magasságom miatt nem lehetett és nem szerettem magam :S aztán valahogy mindenki kezdett megnőni körülöttem és a barátnőm aki Amerikában él azt hajtogatta hogy amerikában mindenki magasabb nálam és simán elhordhatok egy magassarkút és valahogy azóta elkezdtem hordani:) én nem járnék nálam alacsonyabb pasival bár sokkal szexibbek:D mivel a magasak általában gizdák ><"

hát...meg kell hagyni egyszerűbb lenne egy fejjel alacsonyabbnak lenni:) (mindig szívattak a magasságom miatt :S)

2010. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

gizdáááák? most akkora baromságot mondtál :)

minden álom pasi el hagyta az 175cm :D ám bár lehet hogy az pasiba nem nagy....

és ha gizdák akkor azt jelenti hogy aránytalanok...

2010. szept. 17. 16:36
 36/37 anonim válasza:

Igen,az nagyon ciki.Borzalmasan néz ki.Én is nagyon alacsony vagyok és a lány,akibe szerelmes vagyok jóval magasabb nálam,és ő fog még nőni,de én már nem.163 cm magas vagyok.

Minden fiúval szóba áll rajtam kívül az osztályban és ők magasabbak nála.Ha van is olyan,hogy egy csaj magasabb a pasinál biztos nem fogja őt soha szeretni,hiába vannak együtt,ez sajnos így van.És az is igaz,hogy minnél alacsonyabb egy lány annál magasabb pasi kell neki,ezt tapasztalatból tudom.Hogyha találok is valakit ,aki mégis szeretne ő meg nekem nem kellene,mert a mostaninál gyönyörűbbet nem fogok találni,ezt nem én találtam ki,tényleg minden fiúnak bejön,nem is tudom elképzelni,hogy van valaki akinek nem.És a lányoknak nem mindig kell az,hogy egy fiú kívülről jól nézzen ki,a belső

számít,kivéve,ha alacsony.ez így van,egy csaj nem fog nála alacsonyabb pasit szeretni,ez az előző kommentekből már ki is derült.

2014. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Már úgy sem aktuális, mivel több mint 10 évvel ezelőtti kérdés, de a 12-es válaszoló, elég nagy hülyeséget írt le. 173 centiről hogy lett 168? Egy 20 éves fiú pedig 153 centiről kizárt, hogy megnőjön 170re.
2021. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!