Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha a csaj magasabb a...

Ciki ha a csaj magasabb a pasinál? :S

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:37
1 2 3 4
 21/37 kisminden válasza:
100%

Ha egyáltalán felmerül a kérdés, akkor igen. De egészséges, intelligens, önbizalomhiány mentes, de nem beképzelt embereknél a párválasztás nem pénz vagy külsőség kérdése, vagyis ez a kérdés teljes mértékben harmadlagos. Természetesen a külső bizonyos mértékig tükre a belsőnknek, de ez semmi esetre sem a magasság vagy az arc körvonalait érintő kérdés.

Jómagam 165 centiméteremmel alacsony férfi vagyok. Fiatalon automatikusan először a konvencióknak megfelelően a nálam alacsonyabb hölgyeknél voltam kezdeményezőbb. Még mielőtt bárki bármit gondolna, igenis sok 165 cm-nél alacsonyabb nő van. Hamar rá kellett jönnöm azonban, hogy ott van a legkevesebb esélyem. Minél alacsonyabb volt a kiszemelt nő, annál magasabb férfit keresett. Ennek pszichés ill. szexuálpszichológiai okain biztos tudnának a szakemberek csámcsogni. A legextrémebb egy 155 cm magas vékonyka, de gyönyörű lány volt, aki addig hajtott a színházban egy díszítőmunkásra, míg összejöttek. A srác egy igazi Herkules volt kerek 205 cm-vel és 115 kg csupa izmaival.

Később vettem észre, hogy amint feladtam a magasságom miatti aggodalmaimat, könnyedén jött össze új kapcsolat bárkivel magasságtól függetlenül. Így a nagy számok törvénye alapján több nálam magasabb nő volt az életemben és az alapvető dolog, ami összehozott mindig a nőkkel, az egyéniség volt. Ha a nőt leveszed a lábáról, rögtön nem lehet magasabb nálad.

Az igaz, hogy az extrémitás határvonalait mindenki maga húzza meg, de az is teljesen világos és egyszerű pszichológia: ha valaki a magassággal foglalkozik a párkeresés során, akkor nagyon nagy valószínűséggel önbizalomhiánya van, vagy valami más motiválja. Aki a döntéseit bárki előtt vállalni tudja, annak az ilyesmi harmadlagos kérdés.

A legszebb bizonyíték, hogy a társkereső rovatokba a nők többsége, magas jóképű férfit, nem pedig társat keres. Nem is értem, hogy miért maradnak örök társkeresők.

A világon legsikeresebb férfiak magassága is jelentősen eltér, sőt pl. a színészek között kifejezetten „magas” az alacsonyabb férfiak száma, még akkor is, ha a kifejezetten alacsony színészek magasságát a különböző médiák egymásnak is ellentmondón, az átlagosnál is magasabbnak tüntetik föl.

Az én javaslatom, hogy ne foglalkozz a magassággal, de leginkább azokkal ne törődj, akik emiatt rossz szemmel néznek rád. Leginkább azért, mert hidd el, az olyanok akkor is találnak benned, bennetek kivetnivalót, ha a magasságotok az általuk vélt aránnyal egyezik. Pl. van-e rajtad sapka.

2010. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Orálkulum ***** válasza:
100%
kisminden: ez olyan szép összeszedett (és még reális is) volt, hogy meg kellett nyomjam a "hasznos" gombot. még egy könnycseppet is elmorzsoltam :)
2010. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
100%

6-7 éve nekem is voltak ilyen problémáim, már akkor is 180 centi voltam, és el sem tudtam képzelni, hogy alacsonyabb pasim legyen. Aztán 25 évesen találkoztam a mostani párommal, aki 172 centi, de egyáltalán nem bánom :)

Persze egyfolytában ugratom a magasságával, mikor valami magasan van, mindig megkérdezem tőle, hogy levegyem-e neki. Azán jót röhögünk az egészen, minden este mellette alszom el, és minden reggel mellette ébredek fel. A kapcsolatunk egyszerűen tökéletes :)

Én azt mondom, hogy ne a magasság, vagy éppen az alacsonyság legyen a mérvadó. Ha levesz a lábadról, akkor is szeretni fogod, ha 10 centivel alacsonyabb, meg akkor is, ha 10 centivel magasabb :)

2010. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
0%
Cikinek nem ciki,de nem szép látvány szerintem!
2010. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon ciki, azért a férfi az Úr.
2010. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Orálkulum ***** válasza:
100%

"Szerintem nagyon ciki, azért a férfi az Úr."

Ez a kettő hogy korrelál? :))) Várj, kitalálom! A magasabb csajokat nehezebb megverni. :)))

2010. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
0%
En is annyira magas vagyok mint a parom, de nem tudna elkepzelni , hogy en 5 centivel magasabb legyek. Szerintem eleg ciki...
2010. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, de még mindig ott tartunk, hogy az emberek rossz szemmel vagy röhögve nézik az ilyen párokat. Nem "természetes" látvány, ha a nő 10 centivel magasabb a pasinál.

Nekem volt már, hogy megtetszett egy nálam jóval alacsonyabb srác, nagyon helyes arca volt, de nem tudtam volna elképzelni, hogy járjak vele. Ha már alapból magasabb vagyok nála, mi lesz, ha felveszek magassarkút. Az már elég zavaró számomra, hogy min. 1 fejjel magasabb vagyok. Persze nem muszáj magassarkút hordani, de szerintem az az egyik legnőiesebb "kellék" és nem fogok egy férfi miatt teljesen lemondani róla.

Ez mondjuk az én véleményem. Az a lényeg, hogy te, hogy érzed magad egy alacsonyabb férfi mellett.

2010. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

Lehet, hogy az emberek rossz szemmel nézik az ilyen párokat, de ha valaki ezen problémázik, az már régen rossz! Nehogymár az befolyásolja a szerelmi életemet, hogy mit gondolnak mások! Kit érdekel, mit gondolnak mások?! Vadidegen emberekről beszélünk. Röhögjenek, ha akarnak, nem érdekel, mert tudom, hogy nagyon ritka az olyan őszinte, és tökéletes kapcsolat, mint a mienk. Szerencsések vagyunk, hogy találkoztunk, és ez nem azon a 8 centin múlott.

Az meg lehet, hogy a magassarkú az egyik legnőiesebb kellék, de nem lett volna tragédia, ha a párom miatt nem hordhatom, miatta simán letettem volna róla, de mivel amúgy sem hordhatok, így nem is érdekel :)

2010. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat :) kisminden teljesen igazad vaan.

háát nekem az a véleményem hogy ha egy srácnál az a helyzet hogy tetszik meg nagyon helyes és nálam kisebb nem hinném hogy járnék vele,de ha már egy kicsitt több van annál hogy "tetszik" akkor nincsmit tenni..:P

2010. szept. 9. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!