Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Mit csináljak, hogy...

SEGÍTSÉG! Mit csináljak, hogy ne izzadjak?

Figyelt kérdés

A kedvenc felsőmbe állandóan bele izzadok és olyan ciki.. tudok ez ellen valamit tenni? Lécci ha tudsz válaszolj..

Hülye válaszokat kérlek mellőzzétek, mert fontos lenne..


2010. szept. 4. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagy reklámja van így is, de nem tudok mást ajánlani.

Solutio Antisudorica.

Gyógyszertárban lehet kapni, pár száz forint. Bekened az izzadó testfelületet este fürdés után, és másnap nem fogsz izzadni. Tényleg működik.

De nem árt vele vigyázni, mert ha túl gyakran és túl sokat használod irritálhatja, kimarhatja a bőrt.

2010. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem mit mondsz. A kedvenc felsődben már benne van az illat, ami sima mosással, :( nem jön ki. Ha lehet fertőtlenítsd, sőt abba ártasd be.
2010. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
áztasd.
2010. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ez az egy cucc az,amibe be izzadsz nem lehet,hogy az anyaga miatt?Nekem is volt olyan pólóm,hogy hiába csak fél perce vettem fel már izzadtam is.
2010. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Leila3 ***** válasza:
Ugyanezt a Solutio antisudoricát tudom ajánlani,nekem előtte semmi más nem hatott,csak ez. Tényleg nem drága,és jól fogsz vele járni,próbáld ki mindenképp.
2010. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a solutio antisudorica nem jött be.

Még az Exodort tudom ajánlani vagy valmeik Balea deo-t.

2011. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!