Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Járt-e már úgy valaki a...

Járt-e már úgy valaki a notino.hu-n, hogy nem az a parfüm érkezett meg amit rendelt? Ha igen, mennyi idő alatt kapták meg azt a parfümöt amit valóban rendeltek, ha egyáltalán megkapták?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy férfi parfümöt(30.000ft-ért előre utalással), ami helyett egy női parfümöt kaptam, hívtam őket, nem voltak túl segítőkészek, azt mondták kikérik a kamerafelvételeket a csomagolás folyamatáról és jelentkeznek, azóta semmi hír..

2021. nov. 10. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont nyáron jártam hasonlóan, nem az volt a dobozban, amit rendeltem, szó nélkül visszavették. Személyesen vittem vissza, és mivel nem volt készleten az eredetileg választott parfüm, visszautalták az árát. Az egész folyamat talán két hétig tartott.
2021. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!