Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy nap nem fürdök, akkor...

Ha egy nap nem fürdök, akkor büdös leszek?

Figyelt kérdés
Csináltam már ilyet, de most kezdett el érdekelni. Szóval mondjuk tegnap előtt este fürödtem(ma este is fogok), használtam dezodort, parfümöt, ma is fogok, akkor érzik rajtam, hogy nem fürödtem, vagy ez még nem észrevehető? Magamon nem érzem. Talán azt érzem, hogy a nemiszervem kezd büdös lenni. Azt lehet valahogy, csak azt tisztítani vagy parfümözni vagy valami? Ha én érzem a mosdóban, akkor más is fogja?

2021. nov. 30. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Pl. ha nem izzadsz, száraz bőröd van, tiszta ruhát veszel, nem lesz szagod. Teljesen emberfüggő. Elvileg egy nap kihagyást nem érzi meg, aki nem 10 cm-ről szaglász.
2021. nov. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Ha te érzed, akkor jó eséllyel más is fogja.
2021. nov. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért legalább az intim testtájaidat és a hónaljadat érdemes lenne minden nap megmosni. Mindkettő nagyon visszataszító, amikor megérzi az ember valakin. Ha ezeket tisztán tartod, akkor viszont nem fogják szag alapján megmondani, hogy mikor fürödtél legutóbb.
2021. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 4 naponta fürdök mostanában, de minden nap kétszer tisztálkodok lent és hónaljban. Lent eleve nincs szagom, de hónaljban még egy alapos fürdés után is két óra alatt bűzlök, így oda törlőkendő meg deo.
2021. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Függhet az alap testszagodtól is meg attól is, hogy mennyire izzadsz. Alapjáraton 1 meg 2 nap után kis intenzitású mozgással nem kellene erős testszagnak lennie. Nyáron már más kérdés mikor a meleg miatt amúgyis jobban izzad az ember.
2021. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem izzadál le, és megmosod legalább egy nap 1x a honaljadat és az intimrészedet,és tiszta ruhát veszel fel, akkor nem fogják érezni az 1 napos fürdéskimaradást.
2021. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az intimrészt hogy lehet fürdés nélkül megmosni?
2021. dec. 1. 06:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kád van akkor felé guggolsz a peremen, és csak ott mosod meg, ha zuhanyzó van akkor ugyanúgy csak állva, ha egyik sincs akkor fogsz egy lavórt és felé guggolsz.
2021. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7: van nedves törlőkendő, vagy pedig alkoholos lemosó, ami még az elhalt réteget is lemossa, és vagy 5x alaposabb tisztálkodás mint a fürdés.
2021. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem még az is megesik néha, hogy este rendesen lezuhanyozok, de reggelre már érzek szagot. Ez ugyan függ az ágynemű frissességétől is, de simán beizzadok néha éjszaka. A lényeg, hogy sajnos elég erős szaga van, mikor izzadok, szoktam is. Kb. 5-10 óra elég a zuhany után és ha elég aktív voltam, már újra zuhanyozni kéne egy nagyot. Ezt rossz dolognak tartom, de hiába élek viszonylag egészségesen, ez van.
2021. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!