Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy lánynak...

Miért van az hogy egy lánynak anyja levágatja hosszú haját fiúsra? Mindenki persze kineveti, És megnő aztán az anya megint erre vetemedik.

Figyelt kérdés
Nem elösször láttam már ilyet
2010. szept. 6. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze azzal a címszóval hogy szép az arca
2010. szept. 6. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Mert nem értenek hozzá, ők más korban nevelkedtek,illetve természetes, hogy egy 20-30 évvel időseb ember máshogy látja a lányát. Ezért van az, hogy 14 éves koromtól nem engedtem, hogy anyum vágja a hajam.
2010. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem pici koromban olyan hajam volt, de nagyon édi voltam vele! :D:D Jó, persze mindig megemlítem anyunak, hogy miért nem volt szép hosszú hajam, de mondjuk nem volt olyan durva, és édi voltam! xD Persze, ez csak oviban és kisebb koromban volt. (kisovitól levelé) Szerintem azért is, mer tkicsiknél könnyebb ápolni, mert hát a tetű az jön... :)
2010. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék, hogy nem volt annyira fiús hajam, mondjuk olyan gombafrizura :D
2010. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is levágatta anyám mindig rövidre kiskoromba, de nekem azért mert rágtam a hajam.
2010. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó megoldás hajrágásra nekem azért mert "lógott a szemembe" és nekem is gombára ment :D derékig érő hosszú hajam.....
2010. szept. 6. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt úgy 9-10 éves koromig, de akkor fellázadtam... és én sem értem, hogy miért. Anya azzal védekezett, hogy jobb a pollen ellen (allergiás vagyok), meg hogy praktikusabb. Az bezzeg nem érdekelte, hogy úgy éreztem magam, mint egy fiú, mert akármennyire is mondja, sztem nekem fiús arcom van (nem vagyok ám tőből rövidhaj-ellenes, sok lánynak baromi jól áll, csak nekem nem, mert nincs meg hozzá az arcom)... és a többi lánynak még szép hosszú haja volt...

Aztán egyszer újra le kellett vágatni, akkor egészségügyi és esztétikai okokból (hullott a hajam, mint állat)... de akkor már megmondhattam a fodrásznak, hogy milyet szeretnék, nem ilyen idióta gombára vágták le...

2010. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!