Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a lány szerintetek szép?...

Ez a lány szerintetek szép? Sokan odavannak érte, pedig egyáltalán nem természetes.

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 19. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Müller Cecinél jobb.
2021. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szép, inkább legyen valaki ilyen, mint hogy a természetesség címkéje alatt elvessen mindent, ami kicsit is javíthatna a külsején. Sajnos egyre több igénytelen nőt látok. Nem azzal van a gond, hogy nem veszi meg a legújabb 100ezres ruhát, de olyan szemöldökkel járnak, hogy az a Sophia nevű modell elbújhat, meg sárga, gennyes pattanásokkal (legalább használna arctisztítót!), sokuk mintha sarlóval vágná a haját. Ha választani kell, akkor inkább tolja valaki túl a dolgot... szerintem...
2021. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Alapból nem csúnya, de ennyi vakolat+photoshop mellett ezt nem lehet biztosan tudni.

A külseje az csak egy dolog, inkább az a taszító, ahogy így valódi értékes tartalom nélkül mutogatja magát. Amúgy a szája szerintem fel van töltve, és nélküle jobb lenne.

Amúgy ami inkább irritáló, az az, hogy mindenét kilógatja, nem igazán a személyisége miatt népszerű instán. A alakja viszont jó, ezt elismerem.

2021. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Kár, hogy ennyire mesterkéltek a képek és ezek a mű hatású dolgok is teljesen feleslegesek. Alapból egyébként igen, szerintem nagyon szép.

25/L

2021. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A régebbi képein mennyivel életszerűbb, mosolyog, aranyos, szép.
2021. dec. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!