Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Természetes dolog az egy...

Természetes dolog az egy nőtől, ha egyáltalán nem szereti a testszinű harisnyát?

Figyelt kérdés

Az fusztrál engemet, hogy gyakorlatilag láthatatlan.Olyan, mintha lenne a lábamon harisnya, meg nem is.Akkor mi értelme van?Ezért szoktam csak feketét felvenni, mert az legalább minden ruhához passzol.A gimiben a ballagáskor kénytelen voltam testszinűt felhúzni, mert ott a lányok többsége amellett döntött., de viszont érettségire már fekete harisnyát vettem fel.Az alkalom amúgy is megkívánta ezt az ünnepi öltözetet.A feketén kívül szoktam még felvenni sötétkék, bordó,szürke, meg sötétbarna színűeket,,de ezeket már hűvösebb időkben, mert 40- 50 denesek.Farmershorttal,vagy szoknyával hordom, mikor hogy.

Más is van, aki nem szereti a testszinű harisnyát?



2019. aug. 7. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a testszínűt is. És az is látszik a lábon. Látszik, hogy valaki harisnyában van vagy pedig mezítláb.

De ha te nem szereted, akkor nem kell hordani. Fura is lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene és mindenki ugyanabba öltözne :)

2019. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek màs tetszik.

Nekem nincs bajom a testszínű harisnyával.

Vannak alkalmak amikor ajànlott testszínű húzni.

Én meg a színes harisnyàkat nem értem, hogy kinek tetszik.

El nem tudnàm képzelni hogy èn lila, zöld, szürke harisnyát vegyek fel.

Csak a fekete és a testszínűt szeretem.

2019. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretem a testszínűt de vannak alkalmak amik igénylik.Nyilván esztétikusabb ünneplőhöz mint a fekete.A színesektől rosszul vagyok,azokban úgy néznek ki az emberek mint s bohócok.
2019. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló!

Én lila, zöld harisnyát nem is emlitettem, azoktól a hideg is kirázna.Csak azokat veszem fel amiket előbb említettem a feketén kívül.Vannak olyan ruháim, amikhez az általam mondott színes harisnyák is jól állnak.A testszinű harisnya meg számomra láthatatlan.Ezért idegenkedem tőle!

2019. aug. 7. 09:52
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező! Nem is mondtam hogy te hordassz ilyen színeket! :)

Ezek példàk voltak!

De egyébkent bordót és sötétbarnàt se vennék fel, főleg nem farmer shortal!

2019. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a testszínű extrém nyanya. Inkább vagyok nevetséges, mint Elizabeth királynő.
2019. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5.válaszoló!

Csak a fekete harisnyát hordom a farmershorthoz, a tobbit már szoknyával.A bordó szint is szeretem,csak kicsit kihívó.

2019. aug. 7. 12:02
 8/15 Metionin ***** válasza:
Nem muszáj mindenkinek szeretnie. Mióta nem kötelező )pl. iskolai ünnepségek) azóta rajtam se volt. Vannak harisnyáim de azok mintásak, fekete cicás, combzokni hatásúak vagy van fehér-fekete átmenetes és olyan is aminek az egyik lába fehér, a másik fekete. Régen volt egy sötét méregzöld is.
2019. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Én sem szeretem, csak feketét hordok.
2019. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon népszerűtlen vélemény: a testszínű harisnya a szilikonpántos melltartó. Persze hivatalos közegben, oké hogy kell, de nekem akkor se. Inkább olyan ruhákat veszek a hűvös időre, amik passzolnak fekete harisnyával.


Különben nézz meg divatikonokat, vagy a vogue szerkesztőit, nem hordanak testszínű harisnyát. De akinek tetszik az hordja, meg az elegáns nő mindig hord harisnyát meg blabla. Nagymamámtól elfogadom, de azért ez elég ódivatú hozzáállás, pedig én nem vagyok egy hatalmas divatkövető személy.

2019. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!