Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Félig benőtt fülbevalót...

Félig benőtt fülbevalót nektek ugyanoda lőttek vagy kicsit arrébb?

Figyelt kérdés

Az egyik lyuk a fülemben félig benőtt. Próbáltam beledugni fülbevalót, de csak kb a feléig ment bele, hátul teljesen összeforrt.

Elmentem, hogy újra lövetem, de a hölgy, aki csinálta, nem lőtte ugyanoda, hanem egy picivel mellé (pici, golyó alakú fülbevaló takarja is a régi lyukat). Én azt hittem, ugyanoda fognak lőni, de a hölgy azt magyarázta, hogy nem fogja tudni pontosan ugyanazon a vonalon lőni, mint a régi volt, így esélyes, hogy kitágulna tőle a lyuk és simán lehet, hogy lötyögne benne a fülbevaló.

Nektek hogyan és hol lyukasztottak beforrt lyuk esetén??


2022. jan. 6. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is egy kicsivel a régi lyuk mellé lőtt. De én azóta kilyukasztottam magamnak a régi lyukat is.
2022. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!