Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szólt be nekem ez a...

Miért szólt be nekem ez a végzős lány? 16L

Figyelt kérdés

Sok barátnőm panaszkodott tavaly, hogy beszólt neki ez a csaj meg stb.. nekem tavaly még nagyon nyalt, felvett msnre meg ilyenek. Ma meg suliban azt mondja nekem, hogy jó a felsőm. Hát mondom köszi, én nem tudtam, hogy bunkózni fog. Erre a reakciója, nem ám, hogy szivesen, hanem hogy : azt hitted mii?

meg mikor elmegy mellettem szünetben, beszól, hogy te isten... meg ilyenek

Most féltékeny lehet?

ilyen kis semmitelen alacsony cigánylány. lefejelem lazán, csak az a gáz, hogy én nem vagyok olyan, hogy bárkit megbántsak..


2010. szept. 8. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:

most nem azért, mert ilyen kis kényeske vagyok. de szerintetek beszóljak neki?? vagy most mit csináljak?annyira gáz volt, hogy ott voltak a gimiben az ilyen jobb pasiik...máskor mindig mosolyogtak rám most meg csak néztek..és tök kellemetlenül érzem magam ilyenkor..úgyérzem, hogy mindenki megutál majd...

főleg ez az, hogy simán lefelejem, cigánylány, aztán egy bnőmet aki szolizik még ő cigányozta le..fúúúú úgy feltudnak húzni az ilyenek hogy annyira feltudok pörögni h game over..

2010. szept. 8. 14:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
persze szólj vissza neki, na nehogymár csak úgy sértegessen. ha csak udvariaskodsz vele és nem szólt vissza akkor azért is csinálja, ha beszólsz neki valószínűleg csendben marad utána.
2010. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem éppen elég neki hogy milyen származású. már az egy hendikepp az életében. tojdle a dolgot!
2010. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne alacsonyodj le a szintjére, egyszerűen nézd levegőnek.

Nézz át rajta, max gúnyosan mosolyogj rá, de ne vitázz vele, és ne kezdd gúnyolni, mert akkor csak hecceled, de ha látja, hogy nem hatnak rád a szavai, majd leáll, észreveszi magát és keres más célpontot.

2010. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válasz egyszerű: Irigy rád!

Velem elő fordult már ilyen,a második beszológatás után össze szedtem magam és megmondtam a csajnak,ne nekem verd itt a p*csád azóta se szólt be! Tudom milyen idegesítő egy helyzet hidd el,de csak egyszer kell elhajtani és utána már nem arcoskodik a bunkója:)

2010. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Udvariasan küldd el, ha nem megy, szólj be neki.

Úgy, hogy mindenki hallja, csak aztán nehogy szóljon a többi cigánynak...

2010. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

minket tavaly a 11.-esek cseszegettek, hogy hogy nézünk ki, persze, nem vagyunk tökéletesek, de a csaj aki basztatott minket elbújhatna a majom fejével:D

Most hogy 10.-esek vagyunk is kezdik már, a vállamig sem érnek..szakiskolások, mi szakközepesek vagyunk..

2010. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

úgy kiosztottam volna, hogy sírva oldalazik el. nehogy már ő pattogjon..

17L

2010. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy bunkó paraszt, és az tölti el a lelkét melegséggel, ha vkit piszkálhat-ezek azt hiszik, hogy attól, hogy meszólogat másnak, felsőbbrendű... mert egyébként nincsenek meg a kvalitásai hozzá, hogy választott vezető legyen...
2010. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fejeld le :D csak nehogy hívja a cigány famíliát _:S
2010. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!