Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a modellek...

Miért mondják, hogy a modellek nem szépek?

Figyelt kérdés

Most az igazi modellekre gondolok nem a Voksán Virág félékre...

Sokak szerint túl vékonyak, az pl, nekem se tetszik, ha egy lány ijesztően sovány, de Szerintem többségük annyira gyönyörű.nem vagyok anorexiás, eszembe sem jutna modellkedni, de kifejezetten idegesit, amikor azt olvasom hogy nem szépek, mert szerintem ez nem igaz.Az unokatestvéremet is megkérdeztem (fiu) És ő is mondta hogy szerinte szépek, csak valamelyik tul vékony..Tudom, hogy a szépség relativ, de én pl. őket nem nevezném csunyának (és anorexiásnak sem):

[link]


[link]

[link]

[link]


2010. szept. 8. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért mondják, mert a modelleknél az a fontos, hogy alakíthatóak legyenek. Akkor lehet egy lányból igazi topmodell, hogyha az arca eléggé jellegtelen, és pont ezért a sminkesek bármit ki tudnak hozni belőle. Egy szép lány könnyen lehet itthon befutott modell, de külföldön csak az tud igazán érvényesülni, aki smink nélkül szinte feltűnést sem kelt.
2010. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Biztos irigykednek:)

Én sem vagyok anorexiás, de pont úgy nézek ki, mint ezek a nők a képeken.

Ismerősök-rokonok mindig piszkálnak, hogy sovány vagyok, miért nem eszem, fogyózom, divatolok...


Holott imádok enni, nem látszik rajtam.

Le kéne szállni a vékony lányokról!!!!

2010. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

17:05

Én is arra gondoltam hogy irigykednek rájuk.Légy büszke az alakodra, (irigykedem rád egy kicsit:D)

meg mondjuk az is idegesit, hogy sokan fizetnek százezreket valami gagyi modelliskolának, elvégeznek egy "tanfolyamot" (??????), és utána büszkén mondogatják hogy ők már modellek..Pedig abszolut nem azok..:S:S

2010. szept. 8. 17:13
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

szerintem sem szépek a modellek, ha az általánosságot nézzük, nekem a fejük nem tetszik, és az üveges semmit nem mondó tekitetük. ez az én véleményem. De néha az a nagyon vékonyság is rá tesz egy lapáttal, mert elég gáz, ha átlyukad a bőre a bordái miatt.

De tény, hogy van egy két szép modell is

2010. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
A szépség nagyon szubjektív dolog és mindenkinek mást jelent. Van akinek az alacsony, duci lányok a szépek, van akiknek a szőkék, van akiknek a feketék és sorolhatnám. A modellek esetében pedig a kifutóra nem szépségkirálynőket keresnek, hanem olyan nőket akik karakteresek, akik fel tudják hívni magukra a figyelmet, akik valamilyen szempontból érdekesek. A modell szakmában nem feltétlenül előny a tökéletes, porcelánbaba jellegű szépség mert abban nincsen semmi érdekes. Sok olyan modell van akiről ha megkérdezed az utca emberét, 10-ből 5 azt fogja mondani hogy nem szép de a tervezők megőrülnek értük mert látnak bennük valamit amit megihleti őket.
2010. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

17:19


ebben teljesen egyetértek, de ha megnézel egy átlag magyart, hogy néznek ki? Mert itt kb. at számit szépnek , aki szét van szolizva meg pothaja van, piercingje stb.Akkor ez a szép?::S:Svagy ha csak megnézed a "szép vagyok?" jellegű kérdéseket, itt a gyakori k-en, oda is milyen lányok linkelnek képeket?:S:S hát nem tudom...

2010. szept. 8. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a szétszolizott, műhajas, műkörmös, közönséges p*csák nem szépek, ha szépek lennének is elnyomják a sok mű dologgal. Nagyon sok szép nő van magyarországon akik nem modellek és nagyon sok szép modell is van. El kell fogadni hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Én speciel modell alkatú lány vagyok, bele is kóstoltam egy kicsit a modellkedésbe mégis van akinek nem tetszem mert túl magas és vékony vagyok.

17:19-es

2010. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Első 2 képen Ruslana Korshunova van, a kedvencem. ♥ :D

Szerintem a modellek szépek, igaz van 1-2 ronda köztük...

2010. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

17:50

Igazad van, de azért egy kicsit tulzás lerondázni őket.Nekem is van, hogy valaki nem tetszik, de attól még objektiven nézve igenis meglehet mondani ki a szép(Attol függetlenül, hogy tetszik-e neked vagy nem)..


17:53

Egyetértek.:)Szerintem is gönyörű.Na pl. aki rá azt mondja hogy csúnya az hazudik...

2010. szept. 8. 17:56
 10/17 anonim ***** válasza:

17.05-ös vagyok. Így nézek ki:


[url= [link]

2010. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!