Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokak azt mondják jó nő...

Sokak azt mondják jó nő vagyok, és a fiúzással eddig sose voltak problémáim. Viszont én egyáltalán nem érzem magam jó "suncinak" . Szerintetek, hogy lehetnék olyan vékony mint a modellek?

Figyelt kérdés
Nagyon kövérnek látom magamat, sőt utálom magam. Mindig mondják h: nagyon szép alakod van de én nem érzem így. Mivel sportolok izmos alkatom van és áá a combjaim is olyan izmosak meg a karom meg minden. Diétázni képtelen vagyok mert számomra a kaja a minden. Minden nap edzek és tudom hogy abba kéne hagynom ha nem akarok izmosodni, de akkor meg meghíznék. Fogalmam sincs mit tegyek.
2010. jan. 2. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked leginkább az önbizalmaddal vannak problémák, nem pedig az alakoddal. :)

Állj mesztelenül a tükör elé, és sorolj fel magadon 5 olyan dolgot, ami nem tetszik, és 10 olyat, ami igen. :)

Hidd el, jót tesz az egódnak, nekem sikerült. :)

Ezenkívül, ha mások is azt mondják, hogy jól nézel ki miért stresszelsz? Azt írtad a fiúzással nincsenek gondok. Akkor kell ennél több?

Picit nyugodj meg, fogadd el magad úgy ahogy vagy. :))

2010. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ,aranyos vagy, és igazad is van.A tükröset már próbáltam és csak a rosszakat láttam.....Olyan furcsa tényleg h. jó alakom van és mégis rossznak látom..Talán azért mert annyi "tökéletes" csajt látok a médiában(meg a valóságban is néha), hogy amellett az én jó alakom rossznak tűnik...
2010. jan. 2. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Mennyi idős vagy?

Mellesleg a médiában szereplő emberek negyedannyira sem tökéletesek, mint ahogy azt mutatják. Tehát ne őket vedd viszonyítási alapnak...

2010. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 éves. Tudomm de ajjh...
2010. jan. 2. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
16 évesen természetes hogy ilyeneken problémázol, de hidd el, ha a fiúknak is tetszik nyilván nincs baj ;)
2010. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi (:
2010. jan. 2. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

16 évesen tényleg nem olyan nagy gáz, ha így gondolkozol. Szerintem próbáld a kardio edzést, az jól átmozgat, nem fogsz elhízni, de nem is növeled az izmaidat.

És ha egy ismeretlentől elfogadsz egy tuti tippet: ne "sunci" akarj lenni, hanem Nő!

2010. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!