Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Fashion Days-ről ilyen...

A Fashion Days-ről ilyen nehezen hozzák ki a csomagot? Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már reggel kaptam üzenetet hogy ma hozzák a csomagomat, de még mindig semmi. A Sameday futárszolgálatról van szó. A futárt is felhívtam, azt mondta hamarosan ideér, de azóta sem ért ide. Még szerencse, hogy nem előre utaltam a pénzt.
2022. jan. 12. 17:58
 1/2 anonim válasza:
Én karácsony előtt rendeltem tőlük, az enyémet is a Sameday hozta... Csak hogy egy utolsó retek sz*r futárszolgálat, de a Fashion Dayst is hasonlóan tudnám értékelni. Azt írták még akkor, hogy karácsony előtt megjön, természetesen nem jött, jött a duma, hogy "sok csomag", stb... Ok. Két ünnep között semmi. Új év, hirtelen azt írja a fashion days oldala, hogy "sikeres kézbesítés", valamint a sameday oldala is. DE! én semmilyen csomagot nem vettem át, easyboxba lett rendelve. Se emailt, se smst nem kaptam még arról se, hogy a csomagot átadták ennek a retek futárszolgálatnak, és semmilyen értesítést se kaptam arról, hogy betették az easyboxba. Ezután arról se kaptam értesítést, hogy onnan kivették, és visszavitték Budapestre a központba. Ekkor hívtam fel a Fashiondayst, akik természetesen hebegtek-habogtak, és azt mondták, hogy ÉN! hívjam fel a futárszolgálatot. Felhívtam, elismerték, hogy visszakerült a csomag Pestre. Arra nem tudtak választ adni, hogy mindez, hogy történhetett meg... Én azonnal e-mailt írtam a Fashiondaysnek, és fel is hívtam őket, hogy azonnali pénzvisszatérítést kérek. Nos, ennek már 3 hete! Azóta minden héten felhívtam őket, mindig csak türelmet kértek. Csak nekem elfogyott a türelmem már. A héten nem igen fogtam vissza magam, mikor újra felhívtam őket, hogy mi a f*szra várnak már?? A diszpécser nyilván semmi érdemlegeset nem tudott mondani, csak azt, hogy jelzi a felettesének. Majdnem megpróbálták azt is beadni, hogy de hát én átvettem a csomagot. Akkor mondtam azt neki, hogy ha ilyennel megvádolnak, brutálisan ráb*sznak majd. Semmivel nem tudják igazolni, kamera van az easyboxnál, a benzinkúton, mindent lekérek... Péntekig adtam határidőt a pénzvisszafizetésre, természetesen mai napig nem jött pénz, hétfőn (31.-én) még felhívom őket, ha semmi, megy a feljelentés a fogyasztóvédelemnél. Tőlük rendelni soha semmit legközelebb, és főleg nem ezen a retkes futárszolgálaton keresztül... Nagyon sokan jártak így, facebook oldalukon is olvasni hasonló panaszokat, valamint itt a gyakorikérdéseknél is.
2022. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem mindig 2-3 munkanap alatt hozták ki
2022. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!