Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk!(lanyok is akkor mar)...

Fiuk!(lanyok is akkor mar) Nektek mennyire taszito ha egy csajnak nincs formas segge, vagy lapos nagyon de a combja nagy?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire
2022. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem zavarna.

Sőt hogy a combod nagyobb az jobban tetszik:)

2022. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem eléggé. az én ízlésemben elég fontos helyen van a fenék (na nem kell 10/10-es kidolgozott fenék, nekem nagyon tetszik a zsíros is, csak legyen elkülönülő fenékformája). de a vastag formás comboknak is megvan a szépsége, de ezek valóban általában arányaiban kisebb fenékkel párosulnak.
2022. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na az van h nagyok a combjaim de a fenekem nem nagyon formas (mert kulomben eleg nagy..) de nem eleg jo szoval mit csinaljak h jo formas legyen?
2022. jan. 17. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem vékony alak tetszik, de idáig bármelyik feneket is nézem, amire azt mondtam, hogy szép vagy tökéletes: egyik sem volt nagy. Kicsi véleményem szerint szebb, főleg ha kerek is. De mint mondtam a vékony alak tetszik, szóval ehhez viszonyítsd a véleményem, így a vastag combok sem tetszenek.
2022. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb fenék, vastagabb comb, vádlim van és még senki nem kritizálta. 25/L
2022. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha formálni akarod vannak rá gyakorlatok.

pl guggolás, de nézz utána,szerintem még videók is vannak.

2022. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!